FacebookGoogle+

Schneider Electric pokazał nowe sterowniki Modicon

Premiera nowej gamy sterowników Modicon firmy Schneider Electric odbyła się podczas eventu „The Next Generation” w Marktheidenfeld w Niemczech. Między 25 a 27 listopada 2013 r. w sumie prawie 250 osób odwiedziło tamtejsze centrum Zenith należące do Schneider Electric Machine Solutions. Przedstawiciele firmy zaprezentowali pakiet nowych produktów dla rozwiązania Machine Struxure klientom zaproszonym z 16 krajów z całej Europy, Rosji, Indii czy Chin.

Goście podzieleni na dwie grupy uczestniczyli w jednej z dwóch, dwudniowych serii wydarzeń, na które składały się: dzień informacyjny w kompleksie Marktheidenfeld, spotkania plenarne, warsztaty dla grup z różnych krajów, spotkania na Marketplace, a także jednodniowa wizyta na odbywających się równolegle w Norymberdze targach automatyki, na których prezentowano rozwiązania SPS, IPC i napędy.
Wszystkich zaproszonych powitał dr Elie Belbel, Senior Vice-President Schneider Electric Machine Solutions. Później odbyły się sesje plenarne, na których przedstawiciele Schneider Electric objaśniali strategię firmy i prezentowali produkty „The Next Generation”. Wszystkie wydarzenia były symultanicznie tłumaczone na sześć języków, m.in. rosyjski i chiński. Po sesjach plenarnych odbyły się warsztaty, podczas których dyskutowano z gośćmi o ich potrzebach, sytuacji na rynkach oraz omawiano proponowane przez nich pomysły i koncepcje.
Głównym omawianym rozwiązaniem był nowy sterownik Modicon M221, prezentowany jako możliwy następca kontrolera Twido. Klienci mogli zapoznać się z jego możliwościami, materiałami

promocyjnymi oraz pakietami startowymi. Zakończeniem wydarzeń w Marktheidenfeld była degustacja win towarzysząca kolacji w rezydencji w Wurzburgu. Zabytkowa piwnica, w której odbyło się spotkanie, jest jednym z najpiękniejszym obiektów tego typu w całych Niemczech.

Styczeń 2014

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas