FacebookGoogle+

Grupa Atrem z kolejnym zleceniem od Enea Operator

Contrast, spółka zależna Atremu działająca w branży elektroenergetycznej, podpisała z Enea Operator umowę na modernizację rozdzielni wysokich napięć GPZ Sieraków w województwie wielkopolskim. Wartość netto kontraktu to 2,3 mln złotych, a wartość portfela Grupy Atrem wzrosła do około 97 mln zł.

Po raz kolejny wygraliśmy przetarg dla Enea Operator. Do tej pory wykonaliśmy dla tego inwestora m.in. prace przy stacjach elektroenergetycznych w Rzepinie, Gorzowie Wielkopolskim i Kostrzynie nad Odrą, obecnie pracujemy w Pniewach. Nasze doświadczenie w tego typu realizacjach sprawia, że możemy oferować konkurencyjne ceny- mówi Marek Korytowski, prezes Contrastu i wiceprezes Atremu.

W ramach podpisanej umowy Contrast będzie odpowiedzialny za kompleksową modernizację i rozbudowę rozdzielni 110 kV GPZ Sieraków. Zakres robót obejmuje wykonanie projektu, prace budowlane i uruchomienie obiektu. Termin realizacji zamówienia został wyznaczony na 40 tygodni, a cała wartość kontraktu, wynosząca 2,3 mln zł netto, zostanie rozliczona w 2016 r.

Po podpisaniu umowy wartość portfela zamówień Grupy Atrem wzrosła do około 97 mln zł.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas