Facebook

Rittal na targach w Hanowerze 2016

Podczas tegorocznych targów w Hanowerze (25 do 29 kwietnia) Rittal pod hasłem „Nasze kompetencje. Twoje korzyści” zaprezentuje rozwiązania sprzyjające oszczędności czasu, redukcji kosztów i jednoczesnemu zwiększaniu konkurencyjności. Firma przedstawi swoje nowe produkty, procesy, jak i usługi.

Odwiedzający stoisko Rittal na targach w Hanowerze będą mogli zapoznać się z inteligentnymi produktami dla przemysłu w sieci, rozwiązaniami przyspieszającymi procesy łańcucha tworzenia wartości, a także z usługami o znacznej wartości dodanej. Zaprezentowana przez firmę oferta obejmie inteligentne klimatyzatory, dane produktów do profesjonalnej inżynierii przy budowie aparatury sterowniczej i rozdzielczej, programy narzędziowe oraz konfiguratory online upraszczające procesy techniczne i handlowe, efektywne rozwiązania automatyzacji, a także bezpieczne rozwiązania IT „on demand”.

RITTAL_05_2016_rys1

Odwiedzający Rittal na targach w Hanowerze zapoznają się z inteligentnymi produktami dla przemysłu w sieci, rozwiązaniami przyspieszającymi procesy łańcucha tworzenia wartości, a także z usługami o znacznej wartości dodanej

Oferta dla Przemysłu 4.0

W Hanowerze, na jednych z najważniejszych targów przemysłowych na świecie będzie można zapoznać się z postępami, jakie w minionych miesiącach poczyniło usieciowienie produkcji. Rozwój dotyczy głównie kwestii związanych z trzema trendami, takimi jak:

  • inteligentne produkty, które komunikują się między sobą podczas produkcji przemysłowej, a także odpowiednie dane,
  • połączone w sieć procesy łańcucha tworzenia wartości,
  • nowe usługi, umożliwiające osiągnięcie maksymalnych korzyści dla klientów.

Rittal zaprezentuje ofertę uwzględniającą wszystkie te tendencje.

RITTAL_05_2016_rys2

Stoisko Rittal w Hanowerze w 2015 roku – oprowadzanie grupy gości z Indii

Inteligentne rozwiązania dla szybkiej produkcji
Klienci z branży budowy aparatury sterowniczej i rozdzielczej potrzebują dzisiaj wsparcia w postaci uproszczonego doboru produktów oraz rozwiązań dla całkowicie usieciowionych łańcuchów wytwórczych i sprzedażowych. Tego typu narzędzia pozwalają przyspieszyć procesy techniczne i handlowe. Rittal zaprezentuje, w jaki sposób można uprościć cały proces planowania i zakupu szafy sterowniczej, od wyboru produktu, aż po wysyłkę. Odwiedzający będą mogli zapoznać się zarówno z nowym konfiguratorem systemowym dla obudów małogabarytowych, jak też z funkcjami nowego sklepu internetowego Rittal.
Kompleksowe, inteligentne rozwiązania pomagają szybko i dokładnie odpowiadać na oczekiwania klientów. Decydujące znaczenie ma możliwie płynny przepływ danych przez cały łańcuch wartości – od inżynierii po produkcję. Rittal zademonstruje swoje propozycje w oparciu o realistycznie odzwierciedloną produkcję aparatury sterowniczej i rozdzielczej. W centrum tego łańcucha, jako element łączący, znajdzie się wirtualny prototyp szafy sterowniczej

Przyspieszenie procesów inżynieryjnych
Rittal uwzględnia także potrzebę przyspieszenia procesów konstruowania i inżynierii. Firma udostępnia wysokiej jakości dane CAE i CAD dla wszystkich swoich produktów – od systemów szaf sterowniczych, po dystrybucję zasilania i klimatyzację.

Inteligentne usługi
Internet rzeczy generuje duże ilości wrażliwych danych (Big Data), które muszą być chronione. W tym celu Rittal oferuje rozwiązania IT z efektywnymi koncepcjami bezpieczeństwa dla wszystkich obszarów zastosowań – od szaf, przez Micro Data Center, aż po kontenery. Na przykładzie megaprojektów, jak Lefdal Mine Datacenter, oraz gotowych do użycia, chmurowych centrów danych w kontenerze z serwerami i oprogramowaniem przedstawione zostaną możliwości szybkiego realizowania wysokowydajnych i bezpiecznych rozwiązań IT.

Wydarzenia i organizacja

Każdego dnia targów gościom Rittal będzie oferowany bogaty program prezentacji. Firma będzie obecna w Hanowerze także w trzech innych miejscach: na stoisku „Smart Engineering and Production 4.0” wspólnie z Eplan i Phoenix Contact (hala 8, stoisko D28), a także w ramach inicjatywy Tec2You (hala P11, stoisko D03). Odwiedzający zainteresowani tematyką oprogramowania i mechatroniki, będą mogli uzyskać informacje od siostrzanych firm − Eplan i Cideon − w hali 6, stoisko K16.

 

Na podstawie materiałów firmy Rittal
www.rittal.com

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas