FacebookGoogle+

Phoenix Contact zaprasza na „Wyzwania Industry 4.0”

W dniach 22-23 maja w Łodzi odbędzie się III edycja konferencji „Wyzwania Industry 4.0”. Jest ona skierowana do menadżerów produkcji, inżynierów automatyki przemysłowej, utrzymania ruchu oraz specjalistów IT i programistów PLC.

Uczestnicy spotkania uzyskają odpowiedzi na pytania:

  • jak powinna lub może wyglądać innowacyjna produkcja?
  • jak można skutecznie wdrożyć nowoczesne technologie do produkcji?

Zaprezentowane zostaną także rozwiązania i narzędzia, które już dziś usprawnią produkcję przyszłości: platforma programistyczna PLCnext Technology, serwis chmurowy Proficloud oraz oprogramowanie narzędziowe PC Worx Engineer.

– W zakładach przemysłowych stosuje się coraz więcej zaawansowanych urządzeń jak i systemów bezpieczeństwa, których zadaniem jest zminimalizowanie ryzyka wystąpienia nieplanowanych przestojów wskutek przepięć, wypadków lub cyberataków. Pokażemy jak zabezpieczyć sieci produkcyjne i zrealizować bezpieczny zdalny dostęp do maszyn, jak chronić przed przepięciami instalacje i urządzenia elektryczne oraz jak prawidłowo przeprowadzać modernizacje. Producentów maszyn z pewnością zainteresuje temat bezpieczeństwa funkcjonalnego przy projektowaniu, produkcji, eksploatacji i modyfikowaniu urządzeń informuje Dorota Czech, dyrektor Pionu Współpracy z Klientami w firmie Phoenix Contact.

Drugiego dnia konferencji odbędą się warsztaty praktyczne, które pozwolą gościom na poznanie nowego standardu w automatyce: PLCnext – nowej, otwartej platformy pozwalającej na używanie preferowanego języka programowania (zarówno zgodnego z IEC61131, jaki i języków wysokiego poziomu).

Przygotowaliśmy gotowe zestawy, na których pod okiem specjalistów z Phoenix Contact, uczestnicy zapoznają się i przetestują możliwości tej technologii oraz sposoby programowania – dodaje Dorota Czech.

Więcej informacji na temat spotkania znajduje się pod adresem www.konferencja-industry40.pl. Udział w konferencji jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc wymagana jest rejestracja poprzez wymienioną wyżej stronę www.

.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas