Facebook

2 października odbył się finał Grand Prix Kaczmarek Electric

W dniu 2 października w Wolsztynie zakończyła się VII edycja Grand Prix Kaczmarek Electric MTB. W finałowym, ósmym etapie zmagań wzięło udział ponad 800 uczestników, zaś w całym tegorocznym cyklu blisko 6 tys. startujących. W Wolsztynie zwyciężył Marek Konwa, a triumfatorem całego cyklu okazał się Andrzej Kaiser.

Zawodnicy podczas rywalizacji na pierwszym etapie Grand Prix Kaczmarek Electric MTB w Rydzynie

W kategorii „Branża elektrotechniczna”, której patronuje Magazyn Elektrosystemy, w tegorocznej edycji wyścigu startowało łącznie 129 zawodników. Na dystansie giga zwyciężył Wojciech Żołyński, w klasyfikacji mega najlepszy okazał się Marcin Dziub, zaś na dystansie mini triumfował Marek Urbaniak. Zawodnicy ci, podobnie jak zdobywcy drugich i trzecich miejsc w tych klasyfikacjach, otrzymali w nagrodę roczną prenumeratę Magazynu Elektrosystemy.

Dekoracja zwycięzców  w kategorii „Branża elektrotechniczna”

Dekoracja zwycięzców w kategorii „Branża elektrotechniczna”

Dodatkowo wśród wszystkich uczestników startujących w kategorii „Branża elektrotechniczna” została rozlosowana nagroda dodatkowa – kamera sportowa.

Wręczenie nagrody dodatkowej w kategorii „Branża elektrotechniczna”

Andrzej Kaiser – zwycięzca tegorocznej edycji  Grand Prix Kaczmarek Electric MTB