Facebook

TME otwiera się na Afrykę i Bliski Wschód

Transfer Mulitsort Elektronik zdobywa nowe rynki, dotąd omijane przez wielu europejskich dostawców. Dla klientów z Afryki i Bliskiego Wschodu spółka uruchomiła stronę www.tme24.com oraz nowy dział sprzedaży, który zapewnia obsługę w języku angielskim, francuskim, arabskim i suahili. Tym samym produkty ponad 800 wiodących producentów komponentów elektronicznych będą mogły być dostarczane za pośrednictwem TME do Tanzanii czy Bahrajnu

Klienci na platformie tme24.com znajdą m.in. informacje o cenie i czasie dostawy do wybranego kraju, a od 2017 roku również serwis zamówień online.

– Uwzględnienie Afryki i Bliskiego Wschodu w polityce TME jest ważnym elementem realizacji naszej misji, którą jest dostarczanie komponentów do różnych zakątków świata jak najszybciej i jak najtaniej. To jednak nie wszystko. TME wspiera edukację w Afryce i na Bliskim Wschodzie organizując warsztaty i dostarczając do placówek oświatowych komponenty elektroniczne, elektrotechniczne, elementy wyposażenia warsztatowego i automatyki przemysłowej. Pytania i prośby w tym zakresie należy przesyłać na adres edu@tme24.com – informuje spółka w komunikacie.

Dane kontaktowe:
TME Africa & Middle East
ul.Łagiewnicka 33a
30-417 Kraków, Polska
tel. +48 42 293 52 99
e-mail:
mena@tme24.com (Afryka Północna i Środkowy Wschód),
africa@tme24.com (Afryka Subsaharyjska)

Transfer Multisort Elektronik
Transfer Multisort Elektronik, istniejący od 1990 roku, jest obecnie jednym z największych europejskich dostawców komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Firma zatrudnia prawie 600 osób w centrali w Polsce i spółkach zależnych w innych krajach. TME oferuje prawie 200 tys. komponentów elektronicznych od znanych, światowych producentów, które dystrybuuje do 130 krajów świata.

 

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas