FacebookGoogle+

22-24 marca odbędą się Targi Światło 2017

W dniach 22-24 marca odbędą się XXV Targi Światło 2017. Równolegle odbywać się będą Targi Elektrotechnika oraz Wystawa Teletechnika. W programie imprezy, oprócz prezentacji rozwiązań firm z branży, przewidziano szereg wydarzeń towarzyszących.

Targi Światło skierowane są do: projektantów oraz architektów, inwestorów, osób odpowiadających za inwestycje w budownictwie biurowym i mieszkaniowym, deweloperów, producentów i dystrybutorów, przedstawicieli władz samorządowych, przedstawicieli hurtu i dystrybucji.

W ramach imprezy zaplanowano m.in. seminarium „Technologia LED i jej zastosowanie – możliwości, ograniczenia, przyszłość”, w którym udział zapowiedzieli już przedstawiciele czołowych światowych producentów.

W programie targów znalazły się także inne konferencje, seminaria oraz warsztaty skierowane do architektów, m.in. „Architektura Światło Przestrzeń” – spotkanie przyciągające co roku około 200 architektów i projektantów z całej Polski. Organizowane jest ono w ścisłej współpracy z Izbą Architektów RP oraz Stowarzyszeniem Architektów Polskich. W tym roku gościem specjalnym tego wydarzenia będzie Susanna Antico, włoska projektantka oświetlenia zewnętrznego.

Targi Światło to także strefa „Wnętrze Otwarte” specjalnie zaprojektowana przez architekt Justynę Smolec. Producenci i architekci będą w niej rozmawiać o tym jak mądrze projektować przestrzeń wiedząc, że ma ona istotny wpływ na życie.

W sumie w ramach Targów Światło zaplanowano kilkanaście szkoleń, warsztatów i konferencji. Oprócz wspominanych wcześniej pozycji odbędą się:

– Konferencja Technologia LED i OLED;
– Szkolenie dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego;
– Seminarium dotyczące oświetlenia drogowego;
– Warsztaty z zakresu pomiarów fotometrycznych układów LED-owych.

Tegoroczna edycja targów będzie jubileuszowa. Impreza odbędzie się już po raz 25. Podobnie jak w latach ubiegłych będzie miała miejsce w Warszawie w Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Więcej informacji na temat targów można znaleźć na stronie www.lightfair.pl.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas