FacebookGoogle+

Energetycy odwiedzili kielecki Enex

Elektrosystemy 04/2017Ponad 4 700 zwiedzających odwiedziło tegoroczne Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki Enex. Impreza odbyła się w dniach 1-2 marca w obiektach Targów Kielce. 

Targom Enex towarzyszyły Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech. Obie imprezy zgromadziły łącznie 144 wystawców, z czego 94 z sektora energetycznego. Ekspozycja zajęła 2,4 tys. m2. Organizatorzy podkreślają sukces wydarzenia, które z roku na rok przyciąga coraz większą grupę uczestników.

Stoisko firmy Jean Mueller

Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się konferencje i spotkania dla branży. Podczas sesji i wykładów dyskutowano m.in. o czystości powietrza, innowacjach w energetyce i elektrotechnice, elektrycznych samochodach czy odnawialnych źródłach energii. Pierwszego dnia targów firma ZPUE zaproponowała konferencję „Innowacje w biznesie” poświęconą finansowaniu, regulacjom prawnym, kontroli i bezpieczeństwu przy realizacji i wdrażaniu nowatorskich pomysłów i technologii. Strefa innowacji ZPUE stała się płaszczyzną komunikacji i wymiany doświadczeń dla energetyki.

Ekspozycja ZPUE

Jednym z istotnych wydarzeń targowych było także Ogólnopolskie Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii Solar+. W ciągu dwóch dni dzięki obecności specjalistów i ekspertów można było poszerzyć swoją wiedzę o sposobach na wytwarzanie i korzystanie z energii słonecznej.

Stoisko firmy EmiterNet

Prezentacja samochodu elektrycznego BMW i3

Wśród targowych atrakcji znalazła się również jazda próbna w pełni elektrycznym BMW i3, wystawa „Transformacja energetyczna Niemiec” czy Pasaż Energetyczny, gdzie swoje produkty i usługi prezentowały firmy sektora OZE.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas