«
»
FacebookGoogle+

Phoenix Contact na Hannover Messe 2017

Jednym z największych wystawców targów Hannover Messe w 2017 roku była firma Phoenix Contact. Na bardzo dużym stoisku liczni goście mogli obejrzeć, a nawet przetestować ponad 100 nowości produktowych.

Firma umożliwiła zwiedzanie stoiska w mniejszych grupach, z przewodnikiem szczegółowo omawiającym prezentowane produkty i odpowiadającym na pytania zadawane przez gości. Taka formuła pozwalała nie tylko na zapoznanie się z wystawianymi nowościami, ale dawała sposobność nawiązania dialogu i zaproponowania konkretnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów.

Pawilon Phoenix Contact na Hannover Messe 2017

Na stoisku pokazywane były produkty m.in. z takich dziedzin, jak:

  • sterowniki PLC
  • systemy ładowania pojazdów elektrycznych,
  • bezpieczeństwo funkcjonalne,
  • panele HMI i komputery przemysłowe,
  • systemy I/O,
  • oznaczanie i opisywanie,
  • aparatura kontrolno-pomiarowa i łączeniowa,
  • zasilacze i urządzenia UPS,
  • urządzenia ochronne,
  • ochrona przed przepięciami.

Pawilon Phoenix Contact na Hannover Messe 2017

Prezentowane były wyroby na bazie platform PC Worx Engineer, PLCnext Technology oraz Proficloud.

Eksponowano również m.in. rozwiązania dla przemysłu samochodowego, chemicznego i farmaceutycznego, E-mobility, energetyki, budynków i efektywności energetycznej, zastosowań morskich i offshore, produkcji maszyn, przemysłu naftowo-gazowego, smart cities, energetyki słonecznej i wiatrowej, gospodarki wodno-kanalizacyjnej.

Pawilon Phoenix Contact na Hannover Messe 2017

Phoenix Contact gościł też grupę zaproszonych klientów i partnerów biznesowych z Polski. Poza zwiedzaniem stoiska w programie znalazła się wizyta w głównej siedzibie przedsiębiorstwa w Blomberg. Spotkanie to było m.in. okazją do dyskusji nad kierunkami rozwoju polskiego przemysłu.

Siedziba Phoenix Contact w Blomberg

Zaproszeni goście mieli okazję zapoznać się podczas interesującej prezentacji z historią firmy, szczegółami jej bieżącej działalności, wynikami, kierunkami rozwoju. Następnie program przewidywał zwiedzanie poszczególnych działów produkcyjnych i projektowych firmy.

Siedziba Phoenix Contact w Blomberg

Phoenix Contact Polska jest aktywnym uczestnikiem rozwoju Polski. Chcemy być liderem pozytywnych zmian, chcemy wyznaczać kierunki. Phoenix Contact na targach zawsze potwierdza rolę lidera innowacji – mówił Maciej Merek, prezes Phoenix Contat sp. z o.o podsumowując tegoroczną edycję targów Hannover Messe.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas