«
»
FacebookGoogle+

Milionowy Klient innogy Stoen Operator

W I półroczu 2017 roku, spółka innogy Stoen Operator, zarządzająca warszawską siecią elektroenergetyczną, przyłączyła Milionowego Klienta. Tylko w ostatnich trzech latach liczba przyłączonych odbiorców energii elektrycznej wzrosła o ponad 35 tys. Przyłączony lokal znajduje się w Wilanowie.

Plany innogy Stoen Operator na lata 2014-2019 zakładają łączne inwestycje na poziomie 1,9 mld zł w stołeczną sieć elektroenergetyczną. W 2016 r. spółka zainwestowała w Warszawie ponad 240 mln zł – w tym 87 mln zł zostało przeznaczonych na realizację nowych przyłączeń, a blisko 110 mln zł na modernizację i budowę nowych sieci.

Przykładem dużej inwestycji jest przeniesienie pod ziemię napowietrznej linii biegnącej z Górnego Mokotowa w kierunku Elektrociepłowni Siekierki. W październiku 2016 r. rozpoczął się demontaż 6,5-kilometrowego odcinka linii naziemnej, a część odzyskanego terenu, w okolicach Jeziorka Czerniakowskiego, będzie mogła być wykorzystywana przez mieszkańców.

26 maja 2017 r. w Biurze Obsługi Klientów – Dystrybucja przy ulicy Rudzkiej 18
odbyła się uroczystość z okazji przyłączenia Milionowego Klienta. Jarosław Malicki , Członek Zarządu innogy Stoen Operator podczas tego wydarzenia wręczył Panu Józefowi – Milionowemu Klientowi – nagrodę, którą był rower miejski z napędem elektrycznym. Działa on jak tradycyjny jednoślad pozwalając na spokojną jazdę ścieżkami rowerowymi. Jednak jest to też nowoczesny pojazd, który ze wsparciem silnika elektrycznego, bez większego wysiłku, pomoże w przejechaniu nawet 90 km.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas