Facebook

Astat zaprasza automatyków i inżynierów do Trójmiasta

3 października w Gdyni odbędzie się IV Regionalne Spotkanie Inżynierów i Automatyków. Organizatorem szkolenia jest firma Astat. Tematyka główna spotkania to „Przemysł i procesy produkcyjne – optymalizacja i pomiary”.

Wydarzenie skierowane jest do automatyków, kierowników utrzymania ruchu, energetyków, dyrektorów technicznych, kierowników produkcji oraz konstruktorów z województw pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego.

Czwartą edycja RSIiA odbędzie się 3 października. Specjaliści i doradcy technicznych, którzy w trakcie wydarzenia mogą wymieniać swoje doświadczenia i dzielić się wiedzą, spotkają się w czterogwiazdkowym Hotelu Nadmorskim w Gdyni.

Tegoroczne Regionalne Spotkania Inżynierów i Automatyków mają nową formułę. Obejmują dwa równolegle odbywające się panele:

  • praktyczny: 15 stanowisk tematycznych – prezentacja rozwiązań i urządzeń, wsparcie doradców technicznych i dostawców
  • wykładowy: prelekcje przedstawicieli przemysłu, nauki oraz product managerów i branżystów firmy Astat.

Spotkanie trwa siedem godzin: od 9.00 do 16:00. Uczestnictwo w wydarzeniu jednego reprezentanta firmy jest bezpłatne. Koszt dla kolejnych osób wynosi po 123 zł brutto. Szczegółowy plan spotkania oraz pozostałe istotne informacje na jego temat znajdują się pod adresem www.astat.com.pl/szkolenia/20171003.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas