FacebookGoogle+

Już we wrześniu odbędzie się Energetab 2017

Jubileuszowe 30. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie Energetab 2017, odbędą się w dniach od 12 do 14 września 2017 roku.

Energetab to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. Jest to zarazem jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Targom towarzyszyć będą konferencje, seminaria i prezentacje wystawców. Stanowią zatem także forum dla rozmów o aktualnych kierunkach rozwoju branży oraz wdrażanych innowacjach.

Targi Energetab to okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych między ponad 700 wystawcami a projektantami, dostawcami usług i czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych – zarówno z Polski jak i z zagranicy. Tradycyjnie już podczas targów odbędzie się konkurs nagradzający prestiżowymi medalami i pucharami „szczególnie wyróżniające się produkty” zgłoszone przez wystawców.

Nie zabraknie również atrakcji dla zwiedzających targi, dla których wystawcy przygotowali cenne nagrody w konkursach multimedialnych.

Więcej informacji na stronie www.energetab.pl.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas