FacebookGoogle+

Kaczmarek Electric zaprasza branżę na Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim

Podczas VIII etapu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 13 sierpnia w Dziwiszowie koło Jeleniej Góry zostaną rozegrane amatorskie Mistrzostwa Polski Branży Elektrotechnicznej w Maratonie MTB 2017. Mistrzostwa zostaną rozegrane w dwóch kategoriach: dla kobiet na dystansie MINI oraz dla mężczyzn na dystansie MEGA.

W Mistrzostwach Polski Branży Elektrotechnicznej mogą startować pracownicy i właściciele firm bezpośrednio związanych z branżą elektrotechniczną: elektrycznych i elektroinstalatorskich, producentów elektrotechniki i automatyki przemysłowej, projektujących i wykonujących instalacje elektrotechniczne, dystrybutorów elektrotechniki, itp. oraz innych firm, w których pełnią funkcję, np. zaopatrzeniowca, handlowca, pracownika służb utrzymania ruchu (zajmującego się zakupem lub sprzedażą artykułów elektrotechnicznych oraz automatyki przemysłowej). Wyścig zostanie rozegrany na terenie Ośrodka Narciarskiego Ski Arena Łysa Góra w Dziwiszowie. Jego start zaplanowano na godzinę 11.00. Zgłoszenia do udziału w maratonie przyjmowane są na stronie Kaczmarek Electric MTB www.mtb.ke.pl/zapis-online-edycja-2017/.

W tym roku – w odróżnieniu od lat wcześniejszych – cykl Grand Prix Kaczmarek Electric MTB liczy aż 10 etapów. Do tej pory odbyło się siedem wyścigów: w Rydzynie, Żerkowie, Żarach, Sulechowie, Zielonej Górze, Kargowej i Strzelcach Krajeńskich. W dotychczasowych startach udział wzięło 5,4 tys. osób, w tym 175 w kategorii „branża elektrotechniczna”. Impreza w Dziwiszowie będzie pierwszym górskim etapem w historii Kaczmarek Electric MTB. Właśnie podczas tego trudnego etapu rozgrywanego na terenie przepięknych Gór Kaczawskich zostanie wyłoniony najlepszy w Polsce kolarz górski wśród pracowników branży elektrotechnicznej.

W ramach tegorocznego cyklu – oprócz wyścigu w Dziwiszowie – zostaną rozegrane jeszcze dwa etapy: w Nowej Soli (3 września) oraz finałowy w Wolsztynie (1 października).

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas