Facebook

Jubileuszowa edycja targów Energetab już niedługo

Od 12 do 14 września, przez trzy dni będą odbywały się w Bielsku-Białej największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. Będzie to jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego.

Na targach będzie można zapoznać się z najnowszymi maszynami i urządzeniami oraz technologami i usługami dla intensywnie inwestującej i modernizującej się energetyki oraz podyskutować na ich temat z przedstawicielami ponad 700 wystawców z 20 krajów Europy i Azji.

Wśród wystawców obecne będą zarówno międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak też większość liczących się, krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu i efektywnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.

Najbardziej innowacyjne produkty mogą  być zgłoszone przez wystawców do konkursu „na szczególnie wyróżniający się produkt”, w którym czekają prestiżowe wyróżnienia.

Jak co roku, targom towarzyszyć będą konferencje oraz prezentacje i seminaria promocyjne. Pierwszego dnia odbędzie się konferencja „Perspektywy rozwoju elektroenergetycznej infrastruktury sieciowej” z udziałem najpoważniejszych inwestorów w energetyce. Natomiast trzeciego dnia targów rozpocznie się konferencja „Technika prac pod napięciem w przemyśle”, która jest kierowana przede wszystkim do przedstawicieli energetyki przemysłowej.

Ważną informacją dla wystawców jest uznanie przez Prezes Urzędu Patentowego targów Energetab 2017 za „wystawę publiczną”, dającą pierwszeństwo do uzyskania prawa ochronnego.

Ponownie podczas tegorocznej edycji targów niektórzy wystawcy zapraszają zwiedzających do wzięcia udziału w konkursie multimedialnym, nagradzającym wiedzę o danym wystawcy i oferowanych przez niego produktach.

Szczegółowe wykazy i informacje o organizowanych podczas targów konferencjach, seminariach, okolicznościowych zebraniach i innych ciekawych wydarzeniach publikowane są i aktualizowane na bieżąco na stronie internetowej targów: energetab.pl.

Zapraszamy do Bielska – Białej
na 
30. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie
ENERGETAB 2017

w dniach od 12 do 14 września br.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas