FacebookGoogle+

Bestservice rozwija ofertę marek Lumax i Heda

Rozwój portfolio marek oświetleniowych Lumax i Heda, czy przekształcenie się z dostawcy źródeł światła na producenta opraw LED – to tylko niektóre zmiany jakie w ostatnich kilkunastu miesiącach nastąpiły w firmie Bestservice. Za realizację powyższych planów odpowiadają Sebastian Kołacki, dyrektor handlowy oraz Mateusz Janowski, dyrektor ds. rozwoju, którzy zostali powołani na swoje stanowiska w lutym 2016 roku.

Głównym naszym zadaniem od początku obecności w firmie Bestservice była realizacja strategii rozwoju, która obejmowała znaczące poszerzenie portfolio produktowe marek Lumax i Heda. Po dwóch latach możemy powiedzieć, że udało nam się osiągnąć założone cele. Wyroby oświetleniowe marki Lumax i Heda zdobyły silną pozycję na rynku hurtowej dystrybucji w Polsce oraz w sektorze przemysłowym – podkreśla Sebastian Kołacki.

W omawianym czasie transformacji uległ także profil działalności spółki. Wcześniej funkcjonowała ona głównie jako dostawca źródeł światła, obecnie działa jako liczący się na rynku inwestycyjnym producent opraw LED.

Sebastian Kołacki, dyrektor handlowy Bestservice (z lewej) oraz Mateusz Janowski, dyrektor ds. rozwojuSebastian Kołacki, dyrektor handlowy Bestservice (z lewej) oraz Mateusz Janowski, dyrektor ds. rozwoju

– Credo obowiązujące w naszej firmie to „być z klientem i dla klienta”. Taka polityka gwarantuje wysoką jakość produktów i obsługi rynku. Potwierdzeniem słuszności przyjętej strategii rozwoju jest m.in. zadowolenie naszych odbiorców, ale też przyznane nagrody, takie jak Gazele Biznesu oraz Diamenty Forbesa – dodaje Sebastian Kołacki.

Bestservice, właściciel marki Lumax i Heda funkcjonuje na polskim rynku od 1998 roku. Od 2009 roku szczególny nacisk kładzie na rozwój oświetlenia LED. Obecnie oferta spółki obejmuje źródła i oprawy tylko w tej technologii. W portfolio produktów znajdują się m.in.: źródła światła do zastosowań komercyjnych, panele LED, oprawy typu downlight, oprawy do oświetlania ulic i parkingów, oprawy przemysłowe i wiele innych. Firma świadczy także usługi doradcze w zakresie finansowania inwestycji, m.in. za pomocą leasingu, kredytu, czy w modelu ESCO.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas