FacebookGoogle+

III Dni Otwarte Astora – przyjdź i zobacz niezwykłe roboty!

W weekend 16 i 17 września firma Astor zaprasza na rodzinny weekend z robotami na interaktywnej wystawie robotyki w centrum Krakowa. Atrakcje dla dzieci małych i dużych dostępne będą bezpłatnie w godzinach 10.00 – 15.30.

Inteligentne maszyny można było dotychczas uruchomić w wybrane dni, wysyłając sms na specjalny numer i oglądać w witrynie siedziby Astor. Tym razem firma zaprasza wszystkich zainteresowanych do środka, aby można było obejrzeć roboty i ich pracy z bliska.

Interaktywna wystawa robotyki, czyli Astor Innovation Room (AIR), jest miejscem, w którym zarówno dzieci, młodzież, studenci, jak i dorośli, wspólnie mogą odkryć i rozwijać pasję do nowinek technologicznych.

W trakcie Dni Otwartych, goście AIR będą mieli okazję obejrzeć dotychczas pokazywane roboty, oprócz tego planowana jest związana z nimi niespodzianka. Podczas pokazów obecni będą pracownicy firmy Astor, którzy chętnie odpowiedzą na pytania gości.

W ubiegłym roku na Dni Otwarte Astor przyszło około 400 osób. Pokazy robotów prosto z fabryk i uśmiech na twarzach dzieci odbierających lizaki od sympatycznego robota pokazuje nam, że warto organizować Dni Otwarte co roku. Gorąco zapraszamy wszystkich chętnych 16 i 17 września – oznajmia Annaa Jankowska, organizatorka wydarzenia.

Dla wszystkich odwiedzających przewidziano upominki, dmuchany zamek, malowanie twarzy, fotobudkę oraz warsztaty Lego i pokaz małego chemika. Wstęp i zabawy są bezpłatne.

Lokalizacja Astor Innovation Room: parter budynku Astor Technology Park, ul. Smoleńsk 29, Kraków. Szczegóły na temat wydarzenia znajdują się na stronie www.astor.com.pl/air.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas