FacebookGoogle+

Konkurs „Instalator roku” na targach Renexpo Poland

W dniach 25-27 października w Warszawie po raz siódmy odbędą się targi branży fotowoltaicznej Renexpo Poland. W trakcie imprezy zostanie zorganizowany konkurs na „Instalatora roku 2017”. To pierwsza taka inicjatywa, która ma promować dobre praktyki i sprawdzić umiejętności polskich instalatorów. Najlepsza drużyna otrzyma nagrodę w postaci instalacji fotowoltaicznej o mocy 3kW.

Branża PV jest stosunkowo młoda, jednak rozwija się coraz mocniej. Na przestrzeni ostatnich kilku lat wszyscy uczestnicy rynku zdobywali wiedze i doskonalili umiejętności. Niestety nie zawsze instalacje wykonywane są poprawnie, dlatego w tym roku firmy Corab, Sharp i SolarEdge oraz organizator targów Renexpo Poland postanowili zorganizować konkurs na „Instalatora Roku”. Będzie to okazja nie tylko do wymiany doświadczeń, sprawdzenia wiedzy i umiejętności oraz pokazywania dobrych praktyk, ale też kolejna forma promocji fotowoltaiki w naszym kraju.

Zasady konkursu

W konkursie mogą wziąć udział dwuosobowe drużyny, które wyślą zgłoszenie na adres: instalator@corab.com.pl z załączonym zdjęciem poprawnie wykonanej własnej instalacji fotowoltaicznej. Do kolejnego etapu przejdzie osiem drużyn. Decyduje kolejność zgłoszeń. Areną zmagań najlepszych instalatorów będą targi Renexpo Poland w Warszawie. Tam drużyny przystąpią do montażu instalacji na dach płaski, modułów oraz połączą je do falownika. O wygranej zadecyduje czas i jakość wykonania.

Co można wygrać?

Zwycięzca otrzyma tytuł: „Instalator roku 2017”, puchar oraz komponenty instalacji fotowoltaicznej o mocy 3 kW. Zestaw będzie się składał z dowolnego systemu Corab na dach płaski lub skośny, paneli Sharp NQ-R256A Mono Back Contact oraz falowni-ka SolarEdge 3kW Hd Wave SE 3000H oraz 12 optymalizatorów mocy. Łączna war-tość nagrody w konkursie to blisko 20 tys. zł.

Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć na stronie www.instalator-roku.corab.eu.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas