FacebookGoogle+

Jubileuszowy Energetics coraz bliżej

W dniach 14-16 listopada odbędą się 10. Lubelskie Targi Energetyczne Energetics. Partnerem głównym imprezy jest PGE Dystrybucja.

Targi Energetics to jedno z najważniejszych w Polsce spotkań przedstawicieli sektora energetycznego. Ekspozycja targowa obejmuje ofertę 200 firm, zarówno o charakterze koncernów (krajowych i międzynarodowych), jak i indywidualnych przedsiębiorców m.in. z obszaru: wytwarzania, przesyłu i rozdziału energii elektrycznej oraz cieplnej, elektrotechniki oraz elektroniki przemysłowej, automatyki elektroenergetycznej, a także budownictwa energetycznego, inteligentnych sieci energetycznych, energii odnawialnej, urządzeń (pojazdów) do transportu, czy przemysłowych systemów IT.
Wydarzenie to jest doskonałą okazją do nawiązania kontaktów z przedstawicielami branży energetycznej i elektroenergetycznej, poznania nowości rynkowych oraz podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych.


Targom będzie towarzyszyć bogaty program wydarzeń przygotowany we współpracy z partnerami branżowymi.

  • Po raz pierwszy na Targach odbędzie się Polsko-Białoruskie Forum Gospodarcze “Dobrosąsiedztwo 2017”. W ramach XXI edycji Forum polscy i białoruscy przedstawiciele sektora energetyki, transportu i logistyki będą rozmawiać o współpracy oraz perspektywie rozwoju tych obszarów.
  • Kolejnym wydarzeniem będzie III edycja „Forum Dystrybutorów Energii”. Główny obszar tematyczny konferencji to „niezawodność dostaw energii elektrycznej w Polsce”. Program Forum obejmuje zagadnienia takie jak: taryfa jakościowa – doświadczenia i kierunki na kolejny okres taryfowy oraz wyzwania wobec Operatorów Systemów Dystrybucyjnych w świetle najnowszych uregulowań prawnych. Współorganizowana z Polskim Towarzystwem Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej konferencja w poprzednich latach zgromadziła ponad 150 przedstawicieli OSD.
  • Podczas konferencji „Niezależność energetyczna na poziomie lokalnym” prelegenci opowiedzą m.in.: o klastrach energii, roli odnawialnych źródeł energii w niezależności energetycznej na poziomie lokalnym, dobrych praktykach stosowanych w krajach europejskich.
  • Organizatorzy Targów zapraszają także na seminaria szkoleniowe dedykowane elektrykom, energetykom i służbom technicznym w przedsiębiorstwie. Tematyka tych szkoleń to: „Opieka metrologiczna gwarancją jakości produktu” oraz „Pomiar – analiza – oszczędność”.

W ramach Targów Energetycznych Energetics 2017 zaplanowano też Wschodnie Dni Kooperacji. Swoją ofertę zaprezentują tu podwykonawcy, kooperanci i producenci reprezentujący przemysł metalowy, którzy specjalizują się w zakresie obróbki metali, przetwórstwa tworzyw sztucznych, produkcji metalowych wyrobów gotowych oraz usług na zlecenie zakładów produkcyjnych.

Wstęp na Targi dla przedstawicieli branży jest bezpłatny po rejestracji on-line lub podczas trwania wydarzenia. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie internetowej: www.energetics.targi.lublin.pl.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas