FacebookGoogle+

Philips Lighting otwiera Centrum Usług Finansowych w Łodzi

Philips Lighting ogłosił powstanie Centrum Usług Finansowych w Łodzi. Łódzkie centrum zatrudni 120 osób i będzie odpowiedzialne za procesy księgowe i finansowe wszystkich europejskich oddziałów firmy.

Philips Lighting założył już wcześniej w Łodzi centrum transakcyjne, które zostało w 2007 roku przejęte przez Infosys BPO Ltd. Po dokładnej analizie pozostałych, poza-transakcyjnych operacji finansowo-księgowych, Philips Lighting zdecydował, że można zwiększyć wydajność i efektywność biznesową poprzez konsolidację wszystkich procesów w jednym miejscu w Europie.  Wybrano miasto Łódź ze względu na potencjał jej siły roboczej, wspólne, dobre doświadczenia z przeszłości oraz klimat przyjazny dla inwestycji i dostępność wysokiej jakości powierzchni biurowej.

Jako że nasze operacje księgowe i finansowe są podzielone ze względów geograficznych, zależy nam na przejściu na system scentralizowanych ośrodków kompetencji przy Centrum Usług Finansowych.
To pozwoli na poprawę jakości i wydajności naszych operacji księgowych i finansowych poprzez dalszą optymalizację i standaryzację oraz zwiększenie przepływu wiedzy. Polska daje fantastyczne szanse na zatrudnienie dobrze wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów znających języki obce i my, jako Philips Lighting, od dawna w Polsce działamy
– powiedział Lion Paauwe, dyrektor Centrum.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas