FacebookGoogle+

Siemens zaprasza na konferencję „Safety Automation”

Stowarzyszenie Bezpieczeństwa Technicznego „Klub Paragraf 34”, we współpracy z firmą Siemens zapraszają na konferencję „Safety Automation”, będącą kontynuacją Konferencji Bezpieczeństwa Maszyn, Urządzeń i Instalacji Przemysłowych. Spotkanie odbędzie się w dniach 12-13 grudnia w Hotelu Binkowski w Kielcach.

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń i najlepszych rynkowych praktyk w zakresie bezpieczeństwa przemysłowego, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa maszyn będących w eksploatacji oraz do niej wprowadzanych. Uczestnictwo w konferencji pozwala nawiązać kontakt z najważniejszymi przedstawicielami środowiska w Polsce. Podczas wydarzenia wystąpią autorytety o bogatym doświadczeniu, reprezentujące szanowane instytucje: praktycy i przedstawiciele środowiska akademickiego.
Konferencja dedykowana jest: pracownikom służb utrzymania ruchu, projektantom maszyn, pracownikom działów jakości, BHP, inwestycji.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęły: Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Urząd Dozoru Technicznego. Koszt uczestnictwa w konferencji:

  • 590 zł netto za udział z noclegiem w pokoju jednoosobowym,
  • 490 zł netto za udział z noclegiem w pokoju dwuosobowym,
  • 390 zł netto za udział bez noclegu.

Więcej informacji na temat imprezy, w tym dokładna agenda, znajduje się pod adresem www.konferencja-safetyautomation.pl.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas