FacebookGoogle+

3M Poland Top Pracodawcą 2017

Firma 3M Poland otrzymała tytuł Top Pracodawca w Polsce 2017. Nagroda została przyznana przez Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości.

Ideą konkursu Top 10 Pracodawców w Polsce 2017 jest uznanie dokonań i promocja dziesięciu wyróżniających się firm, które mając istotny wpływ na rozwój gospodarczy regionu, odpowiedzialnie pełnią rolę pracodawcy. Unikalną formułę konkursu Top Pracodawców zapewnia skład kapituły, w której zasiadają uznani eksperci ze świata biznesu, edukacji i HR-u. To jednocześnie jedyna inicjatywa w Polsce, w której poza kapitułą swój głos mogli oddać profesjonaliści z branży HR.

Firma 3M Poland została doceniona m.in. za wpływ na rozwój gospodarczy regionu oraz rynku pracy, innowacyjność, relacje między pracownikami oraz współpracę z lokalną społecznością.

Top Pracodawca w Polsce 2017 to nie jedyna nagroda uznająca dokonania firmy 3M Poland w obszarze polityki zarządzania zasobami ludzkimi. Firma tworzy dla swoich pracowników doskonałe warunki pracy i możliwości rozwoju, czego dowodzi otrzymywanie przez kilka lat z rzędu tytułu Solidnego Pracodawcy czy podwójnego wyróżnienia Great Place to Work w 2017 oraz 2016 roku dla dwóch spółek – centrali firmy 3M Poland w Kajetanach oraz dla Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu.

3M w Polsce

3M Poland jest oddziałem międzynarodowego koncernu Minnesota Mining and Manufacturing. W 2016 roku 3M obchodził 25-lecie działalności na polskim rynku. W tym czasie firma zainwestowała w naszym kraju ponad 500 mln USD. 3M w Polsce posiada cztery ośrodki produkcyjne: dwa we Wrocławiu, w Janinowie koło Grodziska Mazowieckiego oraz Rabce. Firma zatrudnia ponad 3 tys. pracowników i oferuje około 10 tys. produktów w ramach pięciu grup biznesowych: Ochrona Zdrowia, Produkty Konsumenckie, Bezpieczeństwo i Grafika, Przemysł, Elektronika i Energetyka. Centrala firmy mieści się w Kajetanach koło Warszawy. W czerwcu 2013 roku we Wrocławiu swoją działalność rozpoczęło nowoczesne Centrum Innowacji 3M, przestrzeń w której firma prezentuje innowacyjne technologie i rozwiązania. Trzy lata później, również we Wrocławiu, koncern uruchomił Centrum Usług Wspólnych 3M na obszar Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, a we wrześniu 2017 roku Centrum Szkoleniowe 3M.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas