FacebookGoogle+

Astat i Megger zapraszają na konferencję techniczną

Firma Astat wraz z firmą Megger, przy współpracy z Instytutem Elektroenergetyki Politechniki Warszawskiej, organizują konferencję techniczną, poruszającą tematykę diagnostyki kabli SN/WN, transformatorów, wyłączników SN i pomiarów jakości energii elektrycznej. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 10-12 kwietnia w Warszawie.

Część wykładowa odbędzie się w hotelu Novotel Warszawa Centrum (ul. Marszałkowska 94/98), natomiast warsztaty w Laboratorium Zwarciowym Politechniki Warszawskiej.

Podczas spotkania będą prezentowane zagadnienia poruszające tematykę diagnostyki urządzeń elektroenergetycznych i pomiaru jakości energii elektrycznej. W czasie pokazów praktycznych będzie można zapoznać się zastosowaniem poszczególnych urządzeń.

Wśród prowadzących znajdą się przedstawiciele firm z branży, takich jak: Energa Operator, PGE Dystrybucja, CellPack Polska, Megger, Astat, a także wykładowcy uczelni wyższych: Politechniki Warszawskiej. Akademii Górniczo-Hutniczej i Politechniki Białostockiej.

Szczegółowe informacje na temat konferencji, w tym dokładny program wykładów i warsztatów oraz warunki uczestnictwa znajdują się na stronie:
www.astat.com.pl/szkolenia/20180410.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas