FacebookGoogle+

Somfy uruchamia forum dla użytkowników

Po wdrożeniu dwóch znaczących programów skierowanych do klientów końcowych, czyli Lead Management do bezpośredniej obsługi zapytań B2C i nowych usług serwisowych, Somfy udostępnia platformę do wymiany informacji forum.somfy.pl. Forum – po założeniu na nim konta – umożliwia użytkownikom indywidualnym bezpośredni kontakt ze specjalistami Somfy w celu zdobycia dodatkowych informacji na temat rozwiązań oferowanych przez spółkę. Z forum można korzystać na komputerze oraz za pośrednictwem urządzeń mobilnych (smartfony, tablety).

– W dobie, gdy wszelkiego rodzaju fałszywe wiadomości, czyli tzw. fake news szturmem zdobywają internet, firma Somfy chce zapewnić swoim klientom dostęp do rzetelnych i wiarygodnych informacji na temat naszych produktów, rozwiązań, sposobu ich instalacji czy działania. Na pytania użytkowników forum będą odpowiadać najlepiej wykwalifikowani pracownicy naszego zespołu i będą to robić przede wszystkim sprawnie, ale również posługując się przystępnym językiem – oznajmia Radosław Borkowski, dyrektor zarządzający Somfy Polska.

Na forum będzie można zadać pytania i uzyskać odpowiedzi na temat zautomatyzowanych rolet, żaluzji, markiz, pergoli, bram wjazdowych i garażowych, a także innych rozwiązań związanych z inteligentnymi domami z portfolio Somfy. Kategoryzacja wątków pomoże łatwo znaleźć interesujący temat, a jednocześnie sprawdzić, czy inny użytkownik nie szukał już rozwiązania dla podobnego zagadnienia. Za pośrednictwem forum będzie można także zgłębić wiedzę na temat rozwoju Internetu Rzeczy i pozyskać informację o planowanych nowościach na polskim rynku.

Somfy
Somfy to światowy producent systemów inteligentnego sterowania i automatyki do bram, rolet i żaluzji w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Firma powstała w 1969 roku w Cluses we Francji. Posiada 160 oddziałów w 60 krajach na całym świecie, zatrudniając 8 tys. pracowników.
W Polsce spółka istnieje od 1996 roku. W 2014 roku powstała należąca do Somfy fabryka Sopem w Niepołomicach. Obecnie oprócz jednostki produkcyjnej oraz Działu Badań i Rozwoju, funkcjonuje w Niepołomicach Wschodnioeuropejska Platforma Dystrybucyjna, która dostarcza produkty do odbiorców z całej Europy Środkowo-Wschodniej.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas