FacebookGoogle+

Gewiss na targach Light+Building 2018

Firma Gewiss planuje swój udział w kolejnej edycji targów Light+Building we Frankfurcie. Podczas wydarzenia, w dniach 18-23 marca, producent zaprezentuje swoje nowe rozwiązania w zakresie inteligentnego domu, inteligentnego oświetlenia oraz e-mobilności. 

Light+Building to impreza o zasięgu światowym, poświęcona technologiom oświetlenia i automatyki w domach i budynkach. Firma Gewiss zaprezentuje na targach swoją koncepcję „Smart Vision”, inspirowaną przez takie wartości jak komfort, bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój. Idea firmy obejmuje rozwiązania umożliwiające poprawę każdego małego aspektu codziennego życia w inteligentny, prosty i skoncentrowany na użytkowniku sposób.

Gewiss pokaże swoje główne produkty i nowości na dwóch powierzchniach wystawienniczych: stoisku A30 o powierzchni 208 m2 w Hali 8 oraz stoisku C70 o powierzchni 195 m2 w Hali 5. Pierwsza ekspozycja będzie dotyczyć innowacyjnych rozwiązań w zakresie Inteligentnych Domów, Inteligentnych Budynków i Inteligentnej Mobilności, druga będzie w całości poświęcona systemowi Inteligentnego Oświetlenia Gewiss. Dzięki obu prezentacjom zwiedzający będą mieli możliwość zaznajomienia się z kompletną, nową gamę rozwiązań, poznania nowoczesnych technologii Gewiss, przyjrzenia się innowacjom włoskiego producenta w różnych, realnych kontekstach aplikacji: począwszy od przestrzeni mieszkalnych, przemysłowych i handlowych, budynków publicznych, przez parkingi i obiekty sportowe, po oświetlenie drogowe i awaryjne.

Wśród wystawianych we Frankfurcie rozwiązań firmy Gewiss znajdą się m.in.:

  • nowa wersja systemu Automatyki Domowej do inteligentnego zarządzania przy pomocy tabletu, telefonu komórkowego, a także w sposób zdalny,
  • urządzenie restartowe wyposażone w moduł WiFi,
  • przemysłowe przełączniki obrotowe oraz izolatory 70 HP,
  • Joinon – kompletna usługa ładowania elektrycznego i inteligentnej mobilności,
  • Smart [PRO] 2.0 i Esalite – seria lamp oświetlających teren, jako zintegrowany element nowego Inteligentnego Systemu Oświetleniowego Gewiss.

 

Targi Light+Building

Na targach Light+Building w edycji 2018 zaprezentuje się ponad 2,6 tys. wystawców. Wydarzenie jest zorientowane na nowoczesne, innowacyjne produkty w różnych dziedzinach, już teraz odnoszące się do scenariuszy przyszłości. Jednym z elementów targów jest prestiżowy konkurs wzorniczy „Design Plus Award” organizowany przez German Design Council. W tym roku zgłosiły się do niego 154 firmy z 222 produktami. Każde rozwiązanie zostało ocenione pod względem takich kryteriów, jak: ogólny projekt i koncepcja produktu, innowacyjne treści oraz jakość techniczna i ekologiczna. Szczególną uwagę zwracano również na efektywność energetyczną. Ostatecznie nagrodę otrzymało 39 produktów, wśród których znalazła się rozdzielnica Domo Center firmy Gewiss opracowana z myślą o inteligentnych budynkach.

 

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas