Facebook

LUG otwiera spółkę w Turcji

LUG zawarł umowę, na podstawie której powstanie nowa spółka LUG Turkey, koncentrująca się na działalności handlowej w obszarze profesjonalnego oświetlenia LED na rynku tureckim.

Utworzenie następnej spółki zagranicznej wchodzącej w skład Grupy LUG jest kolejnym krokiem ku realizacji strategicznych kierunków rozwoju LUG na lata 2017-2021, które zakładają m.in. dalszą internacjonalizację oraz wzrost udziału eksportu w obrotach.

– Internacjonalizacja jest jednym z kluczowych elementów strategii rozwoju naszej firmy. Decyzja o wyborze tej lokalizacji dla kolejnej spółki zagranicznej wynika głównie z faktu, że Turcja jest dla nas bardzo atrakcyjnym kierunkiem rozwoju m.in. z uwagi na ilość realizowanych tu projektów infrastrukturalnych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w tym obszarze, dysponujemy zarówno odpowiednim portfolio produktowym jak i ofertą systemów zarządzania oświetleniem i narzędzi wsparcia projektowego. Nasze rozwiązania nie tylko poprawią bezpieczeństwo i wizerunek tureckich przestrzeni publicznych, ale również podniosą komfort życia osób z nich korzystających – oznajmia Ryszard Wtorkowski, prezes LUG.

LUG Turkey to już szósta spółka zagraniczna w Grupie LUG.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas