Facebook

Zakończyły się Targi Energetab 2018

13 września br. był ostatnim dniem 31. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich  Energetab 2018. Wydarzenie, które rozpoczęło się 11 września zgromadziło ponad 700 wystawców z 23 krajów europejskich i azjatyckich, których stoiska zajęły prawie 4 ha terenów ekspozycyjnych.

Firmy prezentowały urządzenia i aparaturę związaną z wytwarzaniem, przesyłem i dystrybucją energii elektrycznej, maszyny i urządzenia stosowane podczas budowy lub inspekcji linii napowietrznych oraz kablowych, wyroby z branży automatyki, elektroniki przemysłowej.  Pokazywana była aparatura pomiarowa, przekaźniki, złącza, obudowy, zasilacze itp. Obecnych było także wielu producentów i dostawców produktów z branży oświetleniowej m.in. źródeł światła, opraw, słupów.

Pojawiły się także firmy oferujące rozwiązania z dziedziny odnawialnych źródeł energii (OZE) np. dostawcy paneli fotowoltaicznych oraz układów sterowania i zabezpieczeń czy systemów magazynujących energię, a także kilka modeli samochodów elektrycznych oraz elementy osprzętu do ich zasilania i ładowania.

Wydarzeniu towarzyszyły konferencje, prezentacje i seminaria. Ponad 50 firm zgłosiło swoje produkty do konkursu na szczególnie wyróżniający się produkt prezentowany na targach. Kilkanaście firm na targach świętowało obchodzone w 2018 roku jubileusze.

Szczegółową relację z imprezy oraz listę nagrodzonych firm i produktów opublikujemy w październikowym wydaniu magazynu Elektrosystemy.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas