FacebookGoogle+

Semicon z certyfikatem AS – normy lotniczej

Firma Semicon otrzymała certyfikat wydany przez jednostkę certyfikującą Dekra potwierdzający spełnianie wymagań zawartych w normie AS 9120 rev.B – Systemy zarządzania jakością wymagania w zakresie lotnictwa przestrzeni powietrznej i obrony. Tym samym Semicon dołączył do ogólnoświatowej bazy certyfikowanych dostawców dla przemysłu lotniczego OASIS (Online Aerospace Supplier Information).

– Posiadanie tak wymagającej normy jak AS 9120 rev.B to gwarancja niezawodnej dostawy produktów, również wymagających specjalnych warunków transportu i magazynowania. Proces ten potwierdzony jest w stosownej dokumentacji – informuje spółka w komunikacie.

Semicon działa na rynku od 1987 roku. Oferuje szerokie spektrum komponentów elektronicznych, optoelektronicznych, narzędzi, akcesoriów pomiarowych i aparatury pomiarowej, złączy, puszek do fotowoltaiki, specjalistycznych przewodów oraz preparatów chemicznych do elektroniki i przemysłu.

W dziale produkcyjnym firmy powstają płytki PCB, szablony SMT, a także moduły laserowe. Obecnie Semicon zatrudnia ponad 80 osób.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas