Facebook

Rekordowy październik w TIM

73,73 mln zł, przychody o takiej wartości wypracował w październiku TIM – wynika ze wstępnych szacunków spółki. W porównaniu z 66,86 mln zł sprzed roku oznacza to wzrost o 10,3%.

TIM podkreśla, że to nie tylko najlepszy pod względem obrotów miesiąc w już niemal 31-letniej historii firmy, ale też pierwszy miesiąc, w którym przychody ze sprzedaży przekroczyły 70 mln zł, zaś obroty wygenerowane przez e-commerce – 50 mln zł. Przychody z kanału online wyniosły w październiku ponad 53 mln zł (+10,1%). Dziesięć miesięcy 2018 roku przyniosło TIM-owi ogółem już ponad 628 mln zł (+16,1%), zaś w samym kanale e-commerce – 445,93 mln zł (+15,8%).

Oczywiście mógłbym powiedzieć, że jesteśmy zaskoczeni tymi rekordami i nie spodziewaliśmy się takiego sukcesu. Byłaby to jednak fałszywa skromność. Rozpoczynając ponad pięć lat temu zmianę modelu biznesowego, zdecydowaliśmy nie powierzać losów firmy przypadkowi czy wahaniom koniunktury w branży budowlanej. Wiedzieliśmy dokładnie, co chcemy osiągnąć. Październikowe obroty to efekt ciężkiej pracy wszystkich pracowników TIM-u, którzy najpierw konsekwentnie wdrażali hybrydowy model sprzedaży, a teraz stale go doskonalą. To także zasługa zaufania, jakim obdarzają nas partnerzy biznesowi oraz klienci – komentuje Krzysztof Folta, prezes TIM-u.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas