Facebook

Risen Energy zdobywa kontrakt na projekt PV o mocy 50 MW

Firma Risen Energy wygrała przetarg na realizację projektu elektrowni solarnej NHI HA o mocy 50 MW będącej w posiadaniu wietnamskiej spółki podległej Bitexco Group o nazwie Thap Cham Solar. W połączeniu z kontraktami zdobytymi przez chińskiego producenta modułów fotowoltaicznych na zakład o mocy 61 MW w Ninh Thuan i instalacjami zrealizowanymi przy okazji projektu na 50 MW w zakresie inżynierii, nabycia i budowy (EPC) z Shapoorji Pallonji Group od sierpnia 2018 r. całkowita moc zainstalowana projektów firmy w Wietnamie przekroczyła 161 MW.

Risen Energy dostarczy na potrzeby projektu wysokowydajne moduły i wysokonapięciowe moduły z pięcioma szynami zbiorczymi o napięciu 1500 V. Po realizacji projektu elektrownia ma generować średnio 81 429 MWh energii rocznie. Energia trafi do EVN, wietnamskiej państwowej sieci energetycznej.

Bitexco Group to jeden z czołowych deweloperów centrów handlowych i hoteli w Wietnamie, a także dostawca usług inżynierii hydraulicznej oraz usług inżynierii dróg i autostrad.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas