Facebook

Centra danych Edge firmy Rittal w thyssenkrupp

Koncern thyssenkrupp Steel zlecił firmie Rittal dostawę modułowych centrów danych, które zostaną umieszczone w pobliżu zakładów produkcyjnych. Kontenery Rittal Data Center Container (RDCC) wyposażone są we wstępnie skonfigurowane komponenty chłodzenia lub zasilania elektrycznego, umożliwiające bezpieczny i szybki montaż infrastruktury.

Celem thyssenkrupp Steel, jednego z czołowych dostawców stali płaskiej, jest przyspieszenie cyfryzacji licznych procesów w przedsiębiorstwie. Już w 2017 roku Rittal dostarczył thyssenkrupp Steel pierwsze kontenery, które w ramach zawartej współpracy były sukcesywnie dopasowywane do potrzeb firmy. Instalacja nowych systemów ma się odbyć do końca 2019 roku.

Kontenery IT Rittal w thyssenkrupp Steel są instalowane bezpośrednio na terenie firmy i pełnią funkcję centrów danych typu Edge ze zintegrowaną obsługą chmury. Rittal Data Center Container to rozwiązanie, które zapewnia m.in. bezprzerwową dostępność danych, krótkie czasy latencji oraz bezpieczeństwo w całym systemie.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas