Facebook

Fibaro nawiązuje współpracę z Samsungiem

Urządzenia Fibaro dzięki współpracy z Samsungiem zostały zintegrowane z platformą IoT – SmartThings. Takie połączenie umożliwia skojarzenie urządzeń poznańskiej firmy ze sprzętem innych producentów korzystających z platformy Samsunga.

Współpraca z Samsungiem i obecność produktów Fibaro na platformie SmartThings daje praktycznie nieograniczone możliwości rozbudowy systemu o funkcjonalności, które dostarczane są przez urządzenia Fibaro. Platforma SmartThings obecna jest na ponad 200 rynkach na świecie. Daje to możliwość ekspansji i oferowania produktów Fibaro nowym klientom. Nie możemy zapominać także o stale rosnącym rynku, wzroście wymagań użytkowników oraz o projektach realizowanych przez telekomy, dlatego też wejście we współpracę z Samsungiem jest dla nas tak ważne – tłumaczy Krzysztof Banasiak, członek zarządu Fibaro.

W tej chwili Fibaro zintegrowało ze SmartThings następujące urządzenia: Motion Sensor, Door/Window Sensor, Dimmer 2, Single Switch, Double Switch, Wall Plug, Flood Sensor, CO Sensor. Lista wciąż się powiększa o kolejne produkty.

Fibaro to globalna marka działająca w branży Internetu Rzeczy (Internet of Things), dostarczająca rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej. System Fibaro oferowany jest obecnie w przeszło 100 krajach na sześciu kontynentach. Fibaro jest systemem w całości stworzonym, rozwijanym i produkowanym w Polsce – zarówno siedziba, jak i fabryka spółki znajdują się w Poznaniu. Firma zatrudnia niemal 400 pracowników. Od lipca ubiegłego roku marka jest częścią Grupy Nice.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas