Facebook

Sygnify z 11 wyróżnieniami iF Design Awards

Aż 11 produktów Sygnify zostało nagrodzonych podczas 66 edycji iF Design Awards w Hamburgu. iF Design Awards uznawane są za jedne z najbardziej prestiżowych wyróżnień w dziedzinie wzornictwa.

Podczas tegorocznej edycji iF Design Awards 67 jurorów z 20 krajów oceniło aż 6,4 tys. zgłoszeń konkursowych pochodzących z 50 różnych krajów. W wyniku obrad, firma Signify zdobyła jedną nagrodę w kategorii iF Communications Design oraz aż 10 w kategorii iF Product Design. Nagrody te są wyrazem uznania dla silnych stron projektów Signify oraz zaangażowania firmy, jako wiodącego innowatora w dziedzinie inteligentnego oświetlenia w ramach Internetu Rzeczy.

Signify nieustannie inwestuje w projektowanie oraz badania i rozwój. Oba te obszary są kluczowe dla działalności firmy. W ciągu ostatnich pięciu lat, Signify odświeżyło swoje portfolio, stając się kluczowym graczem w zakresie zmian konwencjonalnego oświetlenia na jego energooszczędną alternatywę w postaci technologii LED, oświetlenia inteligentnego oraz związanych z nimi produktów, systemów i usług.

– Wygrywanie nagród nie jest tylko efektem inwestowania w badania i rozwój czy projektowanie. Istotniejsze jest tutaj nasze podejście. Nasze zespoły badawcze i projektowe pracują razem, aby odpowiedzieć na potrzeby użytkowników. Projektowanie, przykładowo, nie jest dla nas czymś, co robi się na koniec, żeby uczynić produkt atrakcyjniejszym. Przeciwnie, od samego początku jest nieodłączną częścią każdej naszej decyzji, aby uwzględnić potrzeby konsumentów – podkreśla Olivia Qiu, Chief Innovation Officer w Signify.

Pełna lista nagród przyznanych Signify podczas iF Design Awards:

  • iF Communications Design

Aplikacja Philips Hue 3.0
Dzięki ulepszeniom w zakresie funkcjonalności i nowym możliwościom, ta wersja aplikacji wprowadza świat inteligentnego oświetlenia na masowy rynek konsumencki.
Aplikacja Philips Hue 3.0

  • iF Product Design

Philips Hue Adore
Zaprojektowane, aby radzić sobie z wysoką wilgotnością charakterystyczną dla łazienek, oświetlenie lustra Philips Hue Adore tworzy idealne warunki oświetleniowe, aby odbicie pozbawione było niepożądanych cieni.
Philips Hue Adore

Philips Hue Liane
Philips Hue Liane to zarówno barwne jak i białe oświetlenie ścienne, którego działanie oparte jest o światło pośrednie i jego wpływ na samopoczucie człowieka.

Philips Hue Lightstrip Outdoor
Dzięki niewielkim rozmiarom i dużej funkcjonalności, taśma świetlna Philips Hue Lightstrip Outdoor zapewnia oświetlenie zewnętrzne wszędzie tam, gdzie tradycyjne rozwiązania zawodzą.

Philips Hue Play
Wszechstronna i kompaktowa podłużna lampa Philips Hue Play zapewniają pełną immersję podczas oglądania telewizji.

Philips High Lumen Master LEDspot
Philips High Lumen Master LEDspot to długowieczne, energooszczędne źródła światła, które są kompatybilne z większością instalacji halogenowych, przez co minimalizowane są koszty użytkowania i konserwacji.

Philips MasterConnect LEDtube
Lampa Philips MasterConnect LEDtube wyposażona jest w technologię sieci bezprzewodowej 2,4 GHz, która umożliwia proste przejście na zintegrowany system oświetleniowy

Philips Ledalite EyeLine
Cienkie, modułowe panele Philips Ledalite EyeLine oferują gamę kombinacji światła bezpośredniego i pośredniego, co pozwala dopasować je do każdego wnętrza.

Philips SmartBright Road
Kompaktowy i smukły, Philips SmartBright Road IP65 to oprawa uliczna nowej generacji zaprojektowana tak, aby w pełni zoptymalizować strumień świetlny.

Philips TownTune
Ta linia opraw miejskich oferuje szereg akcesoriów modułowych, dzięki którym konsument staje się także projektantem.
Philips TownTune

Philips GreenPerform Highbay Elite / Philips CoreLine Highbay
Philips GreenPerform Highbay Elite / Philips Coreline nowej generacji to lekkie oprawy, która korzystają z kompaktowego zasilacza i okrągłej płyty LED zapewniając lepszą kontrolę termiczną.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas