Facebook

Miesięczne obroty TIM znów powyżej 60 mln zł

Ze wstępnych szacunków wynika, że przychody TIM wyniosły od stycznia do maja tego roku łącznie 314,3 mln zł wobec 293,1 mln zł rok wcześniej, co oznacza wzrost o 7,2%. Maj jest już czwartym miesiącem w tym roku, w którym szacowane obroty przekroczyły 60 mln zł. Tym razem osiągnęły poziom 62,5 mln zł (+8,5% rok do roku).

Szacowane przychody z kanału e-commerce wyniosły w maju 45,3 mln zł wobec 42,3 mln zł rok wcześniej (+7,2%). Sprzedaż online od stycznia do maja przyniosła TIM-owi ponad 225,9 mln zł, czyli o 8,3% więcej.

Maj to tradycyjnie miesiąc publikacji przez branżowe czasopismo „Elektrosystemy” rankingu hurtowni elektrycznych (na podstawie obrotów z elektrotechniki w roku 2018), w którym ponownie zwyciężyliśmy, co oczywiście bardzo mnie cieszy. Maj 2019 roku napawa mnie także radością z innego powodu: potwierdza naszą zdolność do kontynuowania wzrostów pomimo mniejszej niż zwykle – z racji długiego weekendu – liczby dni roboczych. Każdy kolejny miesiąc wiosny 2019 roku pokazuje, że dla TIM-u nie istnieje ograniczenie do sześćdziesiątki – trzeci miesiąc z rzędu nasze miesięczne obroty przekroczyły bowiem 60 mln zł. Wierzę, że utrzymamy ten trend także w kolejnych miesiącach i porach roku. Czas zresztą na kolejną granicę miesięcznych obrotów: 70 mln zł. Mam nadzieję, że nastąpi to niebawem – podkreśla Krzysztof Folta.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas