Facebook

Signify nie będzie na Light + Building

Signify, największy na świecie producent i dostawca energooszczędnych produktów oświetleniowych, systemów i usług, po wnikliwym rozważeniu wszystkich kwestii, postanowił nie brać udziału w tegorocznej edycji targów Light + Building. Powodem rezygnacji jest ryzyko zdrowotne związane z koronawirusem.

– Chociaż nie możemy się doczekać spotkania z naszymi klientami i zaprezentowania naszych najnowszych innowacji na Light + Building, musimy przyczynić się do rozwiązania problemu zdrowia, bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia naszych pracowników, klientów i partnerów. To jest i pozostaje naszym priorytetem – oznajmił Eric Rondolat, CEO Signify.

To już kolejna taka decyzja w ostatnim czasie. Kilka dni temu, również z powodu koronawirusa, z udziału w targach Light + Building 2020 zrezygnowała polska spółka Lena Lighting.

Light + Building odbywające się we Frankfurcie nad Menem to największe na świecie targi oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki. Poprzednia edycja imprezy zgromadziła ponad 2,6 tys. wystawców i blisko 217 tys. odwiedzających. W tym roku targi odbędą się w dniach 8-13 marca.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas