Facebook

Targi Light + Building zostały odwołane

W związku z rosnącym zagrożeniem związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Europie i po intensywnych konsultacjach Messe Frankfurt postanowiło odwołać mające się odbyć w marcu Targi Light + Building. Obecnie rozważany nowy termin to okres od połowy do końca września 2020 roku.

Według organizatorów nieoczekiwane pojawienie się w ciągu ostatnich dni wirusa Covid-19 we Włoszech spowodowało konieczność przeprowadzenia – w ścisłej współpracy z organami ds. zdrowia publicznego miasta Frankfurt – nowych analiz sytuacji. Oceniono m.in., że realizacja niezbędnej obecnie sieci punktów sprawdzających stan zdrowia gości z Chin byłaby ekstremalnie trudna. Wzięto też pod uwagę, iż coraz większe restrykcje wprowadzane na świecie wobec podróżujących powodują wymierne problemy w dotarciu na targi zarówno zwiedzającym, jak i wystawcom.

Dlatego też postanowiono przełożyć Targi Light + Building na inny termin. Decyzję tę poparły niemieckie organizacje branżowe: ZVEI i ZVEH oraz czołowe włoskie stowarzyszenia. Należy podkreślić, że po Niemczech największe grupy wystawców i odwiedzających pochodzą z Chin i Włoch.

Nowa proponowana data Light + Building to druga połowa września 2020 roku.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas