Facebook

Targi Automaticon 2020 zostały odwołane

Zarząd Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów Automaticon, w związku z ogłoszeniem przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) pandemii choroby COVID-19 wywoływanej przez koronawirusa oraz decyzjami władz państwowych i służb sanitarnych dotyczącymi przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się choroby, podjął decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji targów.

Według organizatora planowany wcześniej nowy termin targów w drugiej połowie maja, ze względu na dynamicznie rozwijającą się sytuację i wprowadzenie w Polsce do odwołania stanu zagrożenia epidemicznego skutkującego m.in. zakazem organizowania targów stał się praktycznie nierealny. Kolejne przesunięcia terminu generowałyby tylko kolejne straty i zwiększały stan niepewności.

Pomimo odwołania imprezy w 2020 roku na stronie targów zostanie zamieszczony katalog targowy. Wystawcy mogą przesyłać informacje o nowościach na adres swilk@piap.pl. Opisy te zostaną umieszczone w zakładce edycja 2020/nowości.
Analogicznie jak w przypadku „Nowości” wystawcy, którzy planowali wystąpienia na seminariach mogą przesłać na adres swilk@piap.pl swoją prezentację. Zostanie ona umieszczona na stronie targów w zakładce Edycja 2020/seminaria.

Termin targów Automaticon 2021 zostanie podany niezwłocznie po potwierdzeniu dostępności hal wystawienniczych.
www.automaticon.pl

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas