FacebookGoogle+

Rittal organizuje wirtualne targi

W dniach 6 i 7 czerwca firma Rittal organizuje wirtualne targi poświęcone nowemu systemowi szaf pełnogabarytowych VX25. Prezentacje na żywo z możliwością czatu, interaktywne warsztaty i wymiana informacji z ekspertami Rittal pozwolą kompleksowo zapoznać się z tą światową nowością. Bezpłatny dostęp do wirtualnych targów dla klientów i osób zainteresowanych znajduje się pod adresem www.rittal.de/virtuellemesse.

Na wirtualnych targach Rittal ponownie przedstawi szerokiej publiczności swoją światową nowość w zakresie szaf sterowniczych – VX25. W dniach 6 i 7 czerwca w godzinach od 9 do 17 firma udostępnia internetową platformę informacyjną na temat najnowszych produktów z dziedziny techniki szaf sterowniczych.
Klienci i osoby zainteresowane, korzystając z prezentacji na żywo z możliwością czatu oraz z interaktywnych warsztatów, mogą przekonać się o zaletach i możliwościach nowego systemu szaf pełnogabarytowych VX25. Eksperci pokażą najnowsze funkcje oraz zalety montażowe bezpośrednio na produkcie, a także udzielą praktycznych wskazówek, jak konstruktorzy aparatury sterowniczej i rozdzielczej mogą uprościć oraz przyspieszyć swoje procesy. W trakcie wirtualnych targów będzie możliwość włączenia się w dyskusję poprzez czat oraz zadawania pytań i uzyskiwania porad od specjalistów z całego świata.
6 czerwca odbędą się wirtualne targi prowadzone w języku niemieckim, a 7 czerwca dla gości międzynarodowych – w języku angielskim.

System szaf sterowniczych VX25

Nowy system szaf pełnogabarytowych Rittal to pierwszy system, który w całości został opracowany na podstawie wymogów większej wydajności w budowie aparatury sterowniczej i rozdzielczej oraz łańcuchów wartości w Przemyśle 4.0. Poprzez hasło „Systemowa perfekcja” Rittal obiecuje wyraźny wzrost innowacyjności, który stał się możliwy dzięki szerokiej wiedzy i doświadczeniu, a także dialogowi z klientami. VX25 oferuje maksymalną jakość i ciągłość danych, mniejszą złożoność oraz oszczędność czasu, a także bezpieczeństwo montażu. Wysoki poziom innowacyjności potwierdza ponad 25 zgłoszonych praw ochronnych.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas