Facebook

ATM Lighting wspiera Ogniwo Sopot

ATM Lighting z Gdańska, producent przemysłowych opraw oświetleniowych, wspiera drużynę rugby Ogniwo Sopot. Reprezentanci firmy regularnie pojawiają się na meczach i kibicują zawodnikom zarówno na trybunach, jak i w mediach społecznościowych.

Dzięki zaangażowaniu i materialnej pomocy ATM Lighting, zawodnicy Ogniwa Sopot mają szansę zdobywać doświadczenie potrzebne do dalszego rozwoju. Jednocześnie poprzez aktywne wspieranie drużyny, przedsiębiorstwo ukazuje mniej formalny wymiar firmy i jej członków oraz to, że mimo globalnego zasięgu działalności, nie zapomina o wspieraniu lokalnego rynku i lokalnej społeczności.

– W kwietniu 2018 roku powstał Klub Biznesu Ogniwa Sopot, którego jesteśmy jednym z pierwszych członków, aczkolwiek wspieramy tę drużynę już od kilku lat. Drogi naszego rozwoju okazały się bardzo zbliżone. Począwszy od właściwego doboru kadr, przez obranie odpowiedniej strategii, po rozwiązywanie codziennych problemów– dążymy do sukcesu, dostarczając naszym klientom zadowolenie z najlepszych produktów. W sporcie także liczy się rzetelna praca, mobilizacja i doświadczenie, a zdrowa rywalizacja i duch walki stanowią dla nas inspirację w działaniach biznesowych. Możliwość sponsorowania drużyny to dla nas zaszczyt niesienia pomocy zawodnikom i radość wynikająca z propagowania sportu – oznajmia Adam Pogorzelski, prezes ATM Lighting.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas