Facebook

Signify przejmuje WiZ Connected

Signify przejmuje firmę WiZ Connected, twórcę zintegrowanego ekosystemu oświetleniowego WiZ opartego na Wi-Fi. Włączenie systemu WiZ do oferty, umożliwi Signify wzmocnienie swojej pozycji, dzięki wejściu na rynek inteligentnego oświetlenia opartego na Wi-Fi.

Cieszymy się z nawiązania współpracy z zespołami WiZ Connected, które stworzyły platformę technologiczną pozwalającą nam dotrzeć do nowych klientów na dynamicznie rozwijającym się rynku oświetlenia opartego na Wi-Fi. Stanowi ona doskonałe uzupełnienie obecnej oferty Signify – oznajmia Eric Rondolat, dyrektor generalny Signify.

WiZ Connected, z siedzibą w Hong-Kongu, zatrudnia 53 pracowników, którzy będą kontynuować sprzedaż opartych na Wi-Fi źródeł światła i opraw oświetleniowych na całym świecie pod marką własną.

WiZ to otwarta platforma internetu rzeczy (IoT), dostępna dla wszystkich sprzedawców artykułów oświetleniowych i elektrycznych. Razem z Signify dotrzemy z naszym łatwym w obsłudze, skalowalnym rozwiązaniem do dużej liczby nowych klientów – dodaje Jean-Eudes Leroy, dyrektor generalny WiZ Connected.

Transakcja, której wartości nie ujawniono, ma zostać sfinalizowana w drugim kwartale bieżącego roku.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas