FacebookGoogle+

4,1 tys. zwiedzających na Targach Renexpo Poland 2017

VII Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej Renexpo Poland 2017 odbyły się w dniach 25-27 października 2017 roku w Warszawskim Centrum Expo XXI. W tegorocznej imprezie wzięło udział ponad 90 wystawców z Polski i zagranicy.

W targach Renexpo Poland 2017 wzięło udział ponad 90 wystawców, którzy zaprezentowali swoją ofertę w ośmiu sektorach: bioenergia, energia wiatrowa, CHP – kogeneracja, energooszczędne budownictwo i renowacja budynków, energia wodna, pompy ciepła, energia geotermiczna oraz energia słoneczna. Wśród wystawców znalazły się nie tylko firmy z Polski, ale też z Niemiec, Czech, Chin, Wielkiej Brytanii i Ukrainy. W sumie w ciągu trzech dni targowych z ekspozycją wystawców zapoznało się ponad 4,1 tys. zwiedzających.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem organizowanym przez Reeco Poland objęli: Ministerstwo Energii, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Każdego dnia targom towarzyszyły specjalistyczne konferencje, kongresy i fora branżowe, umożliwiające wymianę wiedzy, a także zachęcające do dyskusji na aktualne tematy dla sektora OZE. W sumie w wydarzeniach branżowych towarzyszącym targom wzięło udział ponad 1,1 tys. uczestników. W trakcie imprezy odbyły się m.in.: Międzynarodowa Konferencja Fotowoltaiki w Polsce, Forum Biogazu, Geothermal4Pl, Kongres Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła, Polska Konferencja Hydroenergetyczna, Konferencja Biopaliwowa i Kongres Magazynowania Energii.

Nowością tegorocznej edycji targów był konkurs na Instalatora Roku 2017, którego organizatorami były firmy Corab, SolarEdge Technologies oraz Sharp. Instalatorem Roku 2017 została firma Ekosun. Drugie miejsce zajęła drużyna Bison Energy a trzecie SunSol.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas