Facebook

Optoelektroniczne kurtyny bezpieczeństwa ELC 100

Firma Leuze poszerza swoją ofertę produktów bezpieczeństwa o optoelektroniczne kurtyny bezpieczeństwa ELC 100. Urządzenia zapewniają ochronę punktów niebezpiecznych dzięki kontroli kluczowych parametrów.

Optoelektroniczne kurtyny bezpieczeństwa ELC 100 posiadają solidną konstrukcję oraz wyposażone są w kluczowe funkcje służące do zabezpieczania otworów w maszynach i punktów dostępu do urządzeń lub instalacji. Rozdzielczości 17 i 30 milimetrów pozwalają na niezawodne wykrywanie palców oraz dłoni. Zakres pola ochronnego poszerzony jest do krawędzi obudowy, dzięki czemu podczas integracji nie powstają martwe strefy.

Dzięki uchwytom z funkcją wychylania optoelektroniczne kurtyny bezpieczeństwa ELC 100 odznaczają się szybkością montażuDzięki uchwytom z funkcją wychylania optoelektroniczne kurtyny bezpieczeństwa ELC 100 odznaczają się dużą szybkością montażu

Urządzenia są dostępne w wersjach z polem ochronnym o długości od 300 do 1500 milimetrów. Odznaczają się bardzo wysoką odpornością na wstrząsy i wibracje. Kurtyny sprawdzają się w zastosowaniach dla zasięgu roboczego do sześciu metrów.

Wielopoziomowy, łatwy w odczycie wyświetlacz wspomagający wyrównywanie, który może być wykorzystany do szybkiego montażu elementów systemuWielopoziomowy, łatwy w odczycie wyświetlacz wspomagający wyrównywanie, który może być wykorzystany do szybkiego montażu elementów systemu

Szybki montaż
Dzięki 4-pinowemu przyłączu oraz uchwytom z funkcją wychylania optoelektroniczne kurtyny bezpieczeństwa ELC 100 odznaczają się dużą szybkością montażu.

Podłączenie optoelektronicznej kurtyny bezpieczeństwa ELC 100 jest wyjątkowo proste dzięki przyłączu 4-pin. Urządzenia nie wymagają konfiguracjiPodłączenie optoelektronicznej kurtyny bezpieczeństwa ELC 100 jest proste dzięki przyłączu 4-pin. Urządzenia nie wymagają konfiguracji

Praktycznym elementem wyposażenia jest wielopoziomowy wyświetlacz wspomagający wyrównywanie, który jest łatwy w odczycie i może być wykorzystany do szybkiego ustawienia elementów systemu w optymalnym położeniu. Urządzenia nie wymagają konfiguracji.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas