Facebook

Wybrano Osobowości Roku 2017

W dniu 31 stycznia w Warszawskim Centrum Wystawienniczym Expo XXI w trakcie gali otwarcia XXVI Międzynarodowych Targów Światło 2017 i XVI Międzynarodowych Targów Elektrotechnika 2017 odbyła się uroczystość wręczenia nagród w Konkursie Osobowość Roku 2017.

Tytuł przyznawany jest w trzech kategoriach: nauka, gospodarka, otoczenie biznesu. W tym wybrano laureatów w dwóch kategoriach.
Tegorocznym zwycięzcami zostali:

W kategorii gospodarka – Wojciech Dzida, prezes firmy Zamel, współtwórca przekształcenia małej firmy rodzinnej w duże przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na rynku elektrotechnicznym.

Wojciech Dzida

W kategorii otoczenie biznesu – Jacek Silski, działacz gospodarczy, m.in. twórca i współzałożyciel Stowarzyszenia Firm Branży Satelitarnej w Polsce, obecnie PIRC – Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej.

Jacek Silski

Celem konkursu jest szeroka promocja osób, które wniosły istotny wkład w rozwój i propagowanie nowych rozwiązań tak technicznych jak i organizacyjnych oraz systemowych w zakresie elektrotechniki, elektroenergetyki, teletechniki i oświetlenia w Polsce.

Organizatorami Konkursu Osobowość Roku są: Krajowa Izba Gospodarcza Elektryki (KIGE), Polska Izba Inżynierów Budownictwa (PIIB), Polskie Stowarzyszenie Elektroinstalacyjne (PSE), Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego (PZPO), Stowarzyszenie Elektryków Polskich (SEP), Stowarzyszenie Polskich Energetyków (SPE), Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej (PIRC) oraz Izba Architektów R.P. (IARP).

Pełna informacja o osobach nominowanych do Nagrody Osobowość Roku 2017 dostępna jest na stronach internetowych organizatorów:
www.osobowoscroku.pl; www.kige.pl; www.piib.pl; www.pse.pl; www.pzpo.pl; www.sep.com.pl; www.spe.org.plwww.pirc.org.pl; www.izbaarchitektow.pl;

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas