Facebook

Beghelli debiutuje na Energetabie

Włoski producent profesjonalnego oświetlenia po raz pierwszy pojawi się na międzynarodowych targach branży energetycznej w Polsce. Podczas imprezy Energetab 2018 Beghelli przedstawi najnowsze rozwiązanie dla sektora przemysłowego i nieruchomości – System RX LED.

Wśród tegorocznych wystawców w Bielsku-Białej po raz pierwszy pojawi się Grupa Beghelli. Eksperci firmy przedstawią korzyści związane z zastosowaniem opraw w nowej technologii LED, która została opracowana w centrum badawczo-rozwojowym w Monteveglio.

System RX jest dedykowany przede wszystkim dużym obiektom wymagającym niezawodnego i efektywnego oświetlenia, jak hale przemysłowe i magazynowe czy budynki użyteczności publicznej (w tym biurowce, szpitale, szkoły i inne obiekty oświatowe). Inteligentny system wykorzystuje technologię bezprzewodowej komunikacji pomiędzy wszystkimi oprawami i Autodimm – automatyczną adaptację światła. Pierwsza z nich umożliwia m.in. zdalne sterowanie całym systemem wraz z całodobowym monitoringiem pracy poszczególnych elementów i ilości zużytej energii. Druga pozwala precyzyjnie dopasować sztuczne światło do aktualnych warunków, a tym samym zapewnić komfortowe warunki do pracy. Dzięki zastosowaniu wysokojakościowych diod LED System RX ułatwia optymalizację kosztów związanych z utrzymaniem budynku. Według producenta oszczędności wynikające ze zmiany sposobu oświetlenia mogą w skali roku sięgnąć 70%, co w średnim czasie trzech lat przekłada się na zwrot kosztów samej inwestycji.

Standardowe oprawy świetlówkowe zużywają dużo energii, wymagają częstych przeglądów i wymian źródeł światła. Z jednej strony, generuje to niepotrzebne koszty, a z drugiej zupełnie nie przekłada się na funkcjonalność oświetlenia. Z myślą o zmianie standardu w branży opracowaliśmy nowy system, który sprawdzi się zwłaszcza w przypadku dużych odbiorców energii jak zakłady przemysłowe czy wielkopowierzchniowe biurowce. Mając na uwadze zarówno oczekiwania, jak i potrzeby naszych klientów, przygotowaliśmy atrakcyjny system finansowania działający w oparciu o oszczędności, które gwarantujemy po modernizacji instalacji. Wysokość miesięcznych rat za oprawy w leasingu pokrywa się z uzyskanych dzięki Systemowi RX oszczędności. Każda z opraw jest wyposażona w licznik energii oraz nadajnik radiowy, dzięki czemu możemy na bieżąco je kontrolować. Oferujemy więc klientom pisemną gwarancję, że oszczędności przez cały czas eksploatacji utrzymają się na poziomie tych wyliczonych w audycie przed modernizacją. W przypadku mniejszych oszczędności zwracamy różnicę – informuje Piotr Świtalski, dyrektor generalny Beghelli w Polsce.

Grupa Beghelli
Grupa Beghelli istnieje od 1982 roku. Jest europejskim producentem profesjonalnego oświetlenia LED. Marka posiada w ofercie m.in. oświetlenie podstawowe, awaryjne, systemy bezpieczeństwa dla przemysłu i odbiorców indywidualnych oraz urządzenia elektroniczne przeznaczone na użytek domowy. Produkty Beghelli powstają w ośmiu zakładach na całym świecie i są dostępne w ponad 60 krajach. Oddział firmy z siedzibą główną w Rybniku stał się oficjalnym przedstawicielem marki w Polsce w 2006 roku.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas