Facebook

Zakończył się Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2015

13 września w Wolsztynie odbyły się finałowe zawody rowerowego cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB. Zwycięzcą całej edycji 2015 został po raz czwarty Andrzej Kaiser.
Łącznie w siedmiu maratonach wystartowało pięć tysięcy zawodników. Do specjalnej kategorii Branża Elektrotechniczna w tym roku zgłosiło się 111 uczestników, z czego 50 wybrało dystans mini, tyle samo osób dystans mega i 11 najdłuższy dystans – giga.
Na podium klasyfikacji generalnej kategorii Branża Elektrotechniczna stanęli: na dystansie mini – I miejsce Marek Urbaniak, II miejsce Robert Walkowiak, III miejsce Patryk Muller; na dystansie mega – I miejsce Rafał Balawajder, II miejsce Marcin Dziub, III miejsce Jacek Suda; na dystansie giga – I miejsce Jacek Garczyński, II miejsce Wojciech Żołyński, III miejsce Marcin Jurków.
Grand Prix Kaczmarek Electric MTB to cykl wyścigów rowerowych organizowanych przez firmę Kaczmarek Elelctric na malowniczych trasach wiodących przez teren województwa lubuskiego i wielkopolskiego. Pierwsza edycja imprezy odbyła się w 2010 roku.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas