Facebook

Elektromont wykona instalacje dla Volkswagena

Jeleniogórski Elektromont podpisał z firmą Strabag umowę na dostawę i montaż instalacji elektrycznych w hali produkcyjnej nr 4 Volkswagen Motor Polska w Polkowicach. W ramach kontraktu spółka dostarczy i wykona m.in. oświetlenie podstawowe i awaryjne oraz linie oświetleniowe i zasilające. Dostarczy i zamontuje także rozdzielnice elektryczne, instalacje systemu sygnalizacji alarmu pożarowego SAP oraz baterie systemu monitorowania i trasy kablowe. Wartość kontraktu to blisko 5,4 mln zł.
Pierwszy etap prac zostanie zakończony w połowie lutego a całość robót do końca kwietnia. W tym czasie dokonane będą też pomiary i próbne rozruchy instalacji. Po zakończeniu prac firma będzie oferować tak-że usługę serwisowania wykonanych instalacji i urządzeń. W istniejącej już części zakładu Elektromont serwisuje instalację SAP.
Po pracach przy fabryce filtrów cząstek stałych dla Sumika Ceramics Poland, rozbudowie zakładu Dr Schneider, budowie zakładu Sanden w Polkowicach oraz robotach przy budowie fabryki układów hamulcowych Foundation Brakes Poland – realizacja kontraktu w fabryce Volkswagena w Polkowicach jest piątym poważnym projektem wykonywanym w ostatnim okresie przez Elektromont dla branży automotive.

Luty 2014

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas