Facebook

Kanlux zakończył cykl wykładów

Kanlux zakończył swój tegoroczny udział w ogólnopolskim cyklu seminariów technicznych i architektonicznych.Na ostatnim spotkaniu, które odbyło się 13 listopada w Katowicach, przedstawiciele firmy wyjaśniali, jak modernizować i oszczędzać stosując oświetlenie LED w instalacjach elektrycznych. Informacje praktyczne uzupełnione zostały prezentacją rozwiązań z oferty Kanlux.

W śląskim wydarzeniu wzięli udział reprezentanci różnych grup zawodowych: instalatorzy, projektanci, wykonawcy, inwestorzy, inżynierzy utrzymania ruchu, łącznie blisko 100 osób. Na pytania zgromadzonych odpowiadali – regionalny menedżer sprzedaży Łukasz Bednorz oraz prowadzący spotkanie menadżerowie produktów – Radosław Kusz i Jarosław Rudaś.
Głównym omawianym rozwiązaniem był nowy sterownik Modicon M221, prezentowany jako możliwy następca kontrolera Twido. Klienci mogli zapoznać się z jego możliwościami, materiałami promocyjnymi oraz pakietami startowymi. Zakończeniem wydarzeń w Marktheidenfeld była degustacja win towarzysząca kolacji w rezydencji w Wurzburgu. Zabytkowa piwnica, w której odbyło się spotkanie, jest jednym z najpiękniejszym obiektów tego typu w całych Niemczech.
Uczestnikom seminarium zaprezentowano m.in. oprawy architektoniczne LED: Sonic, Bravo 744, Daba oraz downlighty Katro i Rounda. Spośród energooszczędnych lamp z diodami LED pokazano modele Garo, Saya, LED15, LED24, Bilo, Dun i Gevo, a także pasek ledowy Grando. W zakresie oświetlenia zewnętrznego przedstawiono naświetlacze LED MCOB Mondo oraz Rindo czy oprawy ogrodowe Darsa i Certa.
Na zakończenie, wśród zgromadzonych gości zostały rozlosowane nagrody – źródła światła Garo oraz eleganckie lampki biurkowe LED – Toka.
Zawsze staramy się być blisko naszych klientów oraz współpracowników, dlatego uważamy, że był to bardzo udany rok dla obu stron, pozwalający na wzajemną wymianę doświadczeń, dzielenie się ciekawymi przemyśleniami oraz pomysłami – podsumowuje Radosław Kusz – menadżer produktów Kanlux.


Grudzień 2013

 

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas