Facebook

Osram rozświetlił Stadion Narodowy

27 sierpnia zaprezentowano iluminację Stadionu Narodowego w Warszawie. Zastosowano w niej ledowe oświetlenie firmy Osram, ze specjalnie skonstruowanymi oprawami i najnowszymi technologiami w zakresie sterowania.
Na Stadionie Narodowym Osram jest wykonawcą projektu, dostawcą opraw, komponentów, a także elementów sterowania oświetleniem, które jest zintegrowane z innymi instalacjami i Systemem Zarządzania Budynkiem (BMS). Nasza firma odpowiada również za projekt i uruchomienie iluminacji. Montaż opraw i instalacji elektrycznych koordynowane są przez inżynierów Osram. Programowaniem efektów i uruchomieniem iluminacji w imieniu Osram zajmuje się firma Luxmat Telecom – wyjaśnia Marian Okoń, new business director firmy Osram.
Na fasadzie Stadionu Narodowego zainstalowane zostały 1584 oprawy LED. Świecą one w biało-czerwonych kolorach i mogą być ściemniane oraz rozjaśniane, dzięki czemu można uzyskać różnorodne efekty świetlne.
Osram odpowiada w całości za iluminację fasady stadionu, jednak również wykonawcy pozostałych elementów oświetlenia obiektu korzystali z komponentów, wsparcia technicznego oraz źródeł światła tej spółki.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas