Facebook

Wynajem żarówek LED w RWE Polska

RWE Polska przygotowała ofertę polegającą na możliwości wynajmu przez jej klientów energooszczędnych żarówek LED. Zarówno firmy, jak i gospodarstwa domowe  mogą w związku z tym korzystać z energooszczędnego oświetlenia bez konieczności inwestowania dużych kwot. Oszczędności w zużyciu energii można osiągnąć przeznaczając na wynajem żarówek LED zaledwie kilka złotych miesięcznie. W całym okresie użytkowania żarówki LED są objęte gwarancją bezpłatnej wymiany w przypadku przepalenia

Energooszczędne oświetlenie LED oferowane przez RWE Polska obejmuje odpowiedniki najbardziej popularnych żarówek 40, 60, 75 i 100 W oraz odpowiedniki żarówek ozdobnych 25 – 30 W. Alternatywą dla tradycyjnych, energochłonnych żarówek są wysokowydajne i energooszczędne modele dostarczane przez GE Lighting.

Klienci decydujący się na skorzystanie z oferty zapłacą tym mniej, im więcej żarówek zdecydują się wynająć. W przypadku umowy zawieranej przez klienta indywidualnego na 36 miesięcy, koszt miesięcznego wynajmu pięciu odpowiedników tradycyjnej żarówki o mocy 60 W wyniesie 7,45 zł (1,49 zł miesięcznie za każdą żarówkę LED).

– Przy założeniu, że każda z pięciu wymienionych żarówek będzie świecić przez 5 godzin dziennie, roczna oszczędność na kosztach energii elektrycznej wyniesie 155 zł. Jeżeli klient zdecyduje się na wymianę 10 lub więcej żarówek, to zapłaci jeszcze mniej – zarówno za wynajem każdej żarówki, jak i za zużytą energię elektryczną – wyjaśnia Sebastian Janda, Dyrektor Pionu Klienci Indywidualni i MSP w RWE Polska.

– Przygotowaliśmy tę propozycję m.in. z myślą o klientach, którzy dotychczas nie mogli sobie pozwolić na zainwestowanie większej kwoty w żarówki energooszczędne, których zakup jest znacznie droższy niż w przypadku żarówek tradycyjnych. W najtańszej opcji wynajęcie jednej żarówki to tylko 1,39 zł miesięcznie – dodaje Sebastian Janda.

RWE Polska przygotowała również w tym zakresie ofertę dla firm. W przypadku przedsiębiorstw decydujących się na wymianę tradycyjnych żarówek na modele LED, oszczędności mogą być jeszcze większe niż w przypadku klienta indywidualnego. Dzięki wynajęciu pięciu odpowiedników zwykłych żarówek o mocy 60 W, które będą dziennie świeciły przez 5h, roczne oszczędności wyniosą około 190 zł.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas