Facebook

Nowe lampy warsztatowe Osram

Firma Osram stale rozszerza swoją ofertę lamp warsztatowych. Do rodziny produktów LEDinspect czyli przenośnych lampy LED, emitujących intensywne, białe światło dołączyły cztery nowe modele przeznaczone do zastosowań w warsztacie samochodowym. Obecnie właściciele warsztatów, mechanicy, a także majsterkowicze mogą wybierać spośród 10 modeli firmy Osram.

Wersja Pro, skierowana do profesjonalistów obejmuje lampy LEDinspect: Pro Slimline, Pro Slimline 280, Pro Bonnet 1400, Pro Penlight 150, Pro Penlight 150 UV-A oraz Pro Pocket. Wersja Standardowa obejmuje produkty LEDinspect Home: Foldable, Penlight i Mini.

LEDinspect_Bonnet_1400Wśród nowości na uwagę zasługuje lampa LEDinspect PRO Bonnet 1400. Charakteryzuje się smukłym kształtem i wytrzymałą konstrukcją. Dzięki 168 LED-om wytwarza jasne, jednolite światło o łącznej wartości strumienia świetlnego 1400 lumenów. Długość lampy to 1104 mm, a dodatkowe teleskopowe uchwyty umożliwiają montaż do maski „rozciągając” jej mocowanie do 1,80 m i stwarzają możliwość obracania wiszącej lampy o 360 stopni. Aluminiowa obudowa jest odporna na zabrudzenia i ułatwia utrzymanie lampy w ręku. LEDinspect PRO Bonnet emituje białe, intensywne światło o temperaturze barwowej 6000 K i jest zasilana kablem o długości 5 m.

Kolejne nowości to LEDinspect PRO Penlight 150 i LEDinspect PRO Penlight 150 UV-A, które składają się z sześciu trwałych i efektywnych LED wytwarzających światło o łącznej wartości strumienia świetlnego 150 lumenów. Lampy te emitują białe, intensywne światło o temperaturze barwowej 6000 K. Mają lekką i kompaktową konstrukcję umożliwiającą doświetlenie wąskich przestrzeni i trudno dostępnych powierzchni. Ich obudowa jest solidna i odporna na uderzenia oraz zabrudzenia, a magnes i klips ułatwiają zamocowanie. Lampki posiadają także dodatkowe funkcje: Penlight 150 – latarkę 35 lm, a Penlight 150 UV-A – światło UV pomocne np. przy wykrywaniu przecieków w układzie klimatyzacji. Źródłem zasilania lampek jest litowo-polimerowy akumulator o pojemności 800 mAh. Czas pracy akumulatora to 2,5 h (główne światło), można go doładowywać poprzez port USB..

LEDinspect_IL_107_Pro_PocketLEDinspect PRO Pocket składa się z sześciu trwałych i bardzo efektywnych LED o łącznej wartości strumienia świetlnego aż 280 lumenów. PRO Pocket posiada dodatkową funkcję latarki, magnetyczny uchwyt umożliwiający regulację pochylenia o 360 stopni i klips ułatwiający montaż. Wytwarza białe, intensywne światło o temperaturze barwowej 6000 K. Zasilana jest litowo-polimerowym akumulatorem 2000 mAh, który zapewnia pracę do 3 h (można go doładowywać poprzez port USB).

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas