Facebook

Mirosław Matwijów wejdzie do zarządu Elektromontu

Z dniem 1 października do zarządu spółki Elektromont z Jeleniej Góry dołączy Mirosław Matwijów, który obejmie funkcję wiceprezesa. Obecnie w skład zarządu wchodzą: Marek Błażków – prezes, Jerzy Rymanowicz – wiceprezes oraz prokurenci – Małgorzata Zabrzańska i Waldemar Żurawski.

Mirosław Matwijów posiada tytuł inżyniera elektryka, który zdobył na Wydziale Elektrycznym Politechniki Szczecińskiej, na kierunku elektrotechnika w specjalności elektroenergetyka. Ukończył też Podyplomowe Studium Zarządzania Przedsiębiorstwem na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Szczecińskiego w Instytucie Ekonomiki Produkcji oraz kurs dla kadry kierowniczej przedsiębiorstw amerykańskich, potwierdzony certyfikatem AMA (American Management Association) w Waszyngtonie.

Z branżą elektroenergetyczną związany jest od 38 lat. Od 2009 rok do chwili obecnej jest kierownikiem oddziału Elektromont w Szczecinie. Wcześniej pracował głównie w Elektromontażu Szczecin oraz Elektromontażu-Eksport Warszawa.

Miroslaw Matwijow

Mirosław Matwijów

Mirosław Matwijów jest także aktywnym członkiem SEP – od 2002 do 2012 roku był wiceprzewodniczącym Komisji ds. Współpracy Firm Przemysłu Elektrotechnicznego przy Oddziale Szczecińskim SEP i członkiem Rady ds. Współpracy Firm Przemysłu Elektrotechnicznego.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas